Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Tohle je skutečný důvod, proč tady jste!

21. února 2020 • 06:00
 • Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Tohle je skutečný důvod, proč tady jste!

  V určitém okamžiku našeho života se každý z nás někdy zeptá, proč tady na té planetě vlastně jsem? Jaký účel moje existence má? Co bych měl dělat a čeho bych měl dosáhnout, abych naplnil to, co ode mě vesmír očekává? Je to samozřejmě velmi individuální, protože každý máme jedinečný osud, ale astrologie nám může částečně také odpovědět na to, jaký je náš hlavní smysl života. Co předpovídají hvězdy právě vám?

  Beran

  Beran je ohnivé znamení plné vášně. Je to také soutěživé a nadšené znamení, které má ty nejvyšší cíle a je spokojené, pokud se do nich může vrhnout a naplnit je. Nelíbí se jim čekat na „břehu“, raději se ponoří hluboko dovnitř. Hlavním smyslem života je pro Berana pokrok, ať jde o umění, kulturu, technologii, obchod, zábavu či cokoli jiného. Berani mají zájem o průlom ve všem a jsou první, kteří něco vytvoří.

  Beran Beran Autor: iStock
 • Býk (20. dubna - 20. května)

  Býk je znamení Země. Usiluje o stabilitu a staví věci vždy pěkně od základů. Lidé narození ve znamení Býka mají rádi materiální bohatství a záleží jim na majetku. Jsou také velmi důslední, pokud jde o stabilitu ve vztazích. Jejich hlavním smyslem v životě je poskytnout spolehlivou základnu pro sebe a ostatní lidi v jejich blízkosti.

  Býk Býk Autor: iStock

 • Blíženci (21. května - 20. června)

  Blíženci jsou vzdušné znamení. Díky vzduchu patří k nejvíce společenským znamením. Jejich hlavním životním údělem je spojovat lidi. Možná si to ani neuvědomují, ale stále se snaží s lidmi komunikovat, i když jsou v kavárně nebo na vlakovém nádraží. Blíženci jsou lidé, kteří ostatní sbližují, a to je smyslem jejich života.

  Blíženci Blíženci Autor: iStock

   

 • Rak (21. června - 22. července)

  Rak patří k vodním znamením. Jejich dar pro svět spočívá v jejich empatii. Raci jsou velmi emotivní a dokážou skvěle pochopit emoce druhých. Dovedou přečíst i sebemenší jemné potřeby druhých lidí a jsou vždy k dispozici, aby jim nabídli svoje rameno. Jejich hlavním smyslem života je ukázat světu, jak bezpodmínečně milovat.

  Rak Rak Autor: iStock

 • Lev (23. července - 22. srpna)

  Lev je ohnivé znamení. I proto v sobě mají spoustu ohně a jsou jako reflektor, ať už jsou kdekoli. Mají hvězdnou sílu a charisma. Mohou být dobrými vůdci, protože lidé jsou jejich šarmem často okouzleni. Jejich hlavním životním účelem je ukázat všem, aby byli odvážní a nebáli se zazářit.

  Lev Lev Autor: iStock

   

 • Panna (23. srpna - 22. září)

  Panna je zemské znamení, které sedí nohama pevně na podlaze. Jsou analytické a spolehlivé. Neustále se dívají na to, jak lze věci vylepšit. Jsou také velmi pracovité a jejich životním smyslem je učinit z tohoto světa lepší místo pro život.

  Panna Panna Autor: iStock

 • Váhy (23. září - 22. října)

  Váhy jsou vzdušné znamení. Mají rády rovnováhu a spravedlnost. Než něco rozhodnou nebo rozsoudí, chtějí slyšet obě strany příběhu. Jejich životním účelem je používat nestranný a spravedlivý postoj k boji za cokoli.

  Váhy Váhy Autor: iStock

   

 • Štír (23. října - 21. listopadu)

  Štír je vodní znamení. Štíři jsou nejvíce vášnivým znakem všech znamení. Tito lidé vkládají sto procent své energie do všeho, co dělají. Jsou vždycky tam, kde mají být. Jejich hlavním životním účelem je snaha ukázat světu, jak může být vášeň magickým receptem pro dosažení všech cílů.

  Štír Štír Autor: iStock

 • Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

  Střelec je znamení ohně. Je to nejdobrodružnější a nejzajímavější znamení ze všech. Nemají rádi status quo a jsou příznivci neustálého objevování. Rádi cestují a objevují nová místa, poznávají nové kultury a rozšiřují svůj obzor. Jejich smyslem života je naučit lidi, aby v sobě probouzeli dětskou zvídavost.

  Střelec Střelec Autor: iStock

   

 • Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

  Kozoroh je znamení Země. Kozorozi nabízejí podporu, důvěryhodnost a spolehlivost svým přátelům i rodině. Jsou skutečnými přáteli s velkým P, kteří jsou obětaví pro ty, které mají rádi. Jejich životním účelem je naučit svět o důležitosti výchovy a podpory blízkých.

  Kozoroh Kozoroh Autor: iStock

 • Vodnář (20. ledna - 18. února)

  Vodnář je vzdušné znamení zvěrokruhu. Ve své povaze mají Vodnáři vzpurnost a autoritu. Jsou také nejvíce humanitárním znamením, které se věnuje charitě. Jejich hlavním účelem v životě je učit svět, aby šel ve znamení pokroku v jakékoli technologii či sociální sféře. Vodnáři učí svět, aby byl soucitný a štědrý a pomáhal tam, kde je pomoci třeba.

  Vodnář Vodnář Autor: iStock

   

 • Ryby (19. února - 20. března)

  Ryby jsou vodní znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi silně naladěni na emoce, podobně jako Rakové. Jsou také vysoce kreativní a intuitivní. Podporují umění, hudbu, poezii nebo jakoukoli jinou formu sebevyjádření, která je pro duši tvořivým výstupem. Jejich životním cílem je podporovat umění a sebevyjádření.

  Ryby Ryby Autor: iStock

   

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy