Který den v týdnu jste se narodili? Poznejte své buddhistické znamení!

20. června 2021 • 06:00
 • Který den v týdnu jste se narodili? Poznejte své buddhistické znamení!

  Myanmarští (barmští) buddhističtí mniši věří, že každý den od pondělí do neděle má svůj vlastní posvátný význam. Ke každému dni přiřadili kdysi dávno jedno posvátné zvíře, které má podle nich magickou moc. Podobně jako čínský horoskop i tento buddhistický přirovnává lidské vlastnosti k těm zvířecím. Pokud víte, který den v týdnu jste se narodili, snadno zjistíte, jaké jsou vaše vlastnosti.

  Pondělí – Tygr

  Jste velmi inteligentní a intuitivní. Zajímáte se o detaily. Jste také silní a trpěliví a dokážete se soustředit na to, na čem vám záleží. Jste zaměření na cíl a většinou jste velcí perfekcionisté. Toužíte vždy uspět. K životu moc lidi nepotřebujete a vystačíte si klidně i sami. Respektujete zákony a vždy přebíráte zodpovědnost za svoje činy. Zkuste si občas odpočinout a trochu si života užívat.

  Tip na video: Co čeká jednotlivá znamení v létě?
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové VIDEO Videohub

  Tygr Tygr Autor: BPŽ/Instagram

 • Úterý – Lev

  Jste silní, ušlechtilí a přirození vůdci. Jste důstojní a čestní, snažíte se pokaždé jednat přímo. Máte silnou vůli a za vašimi názory si stojíte. Váš odhad na cokoli bývá obvykle správný. Rozhodujete se snadno a nemáte rádi kompromisy. Přijmete jakoukoli výzvu, která vám přijde do cesty. Dokážete pomáhat druhým a každý s vámi může počítat.

  Lev Lev Autor: BPŽ/Instagram
 • Středa – Slon

  Jste nepředvídatelní a nadšení, milujete nebezpečí a aktivitu, což vás někdy přivádí do potíží. Jste spontánní, a lidé vás proto milují. Jste také nezávislí a chcete mít kontrolu nad všemi situacemi. Pokud jste se narodili ve středu odpoledne, patří k vám slon bez klů, takže jste více skromní a rádi propagujete sami sebe. Vaše povaha je rozporuplná a nevyhledáváte tolik rizika. Zejména v podnikání můžete být velmi úspěšní.

  Slon Slon Autor: BPŽ/Instagram

 • Čtvrtek – Krysa

  Podle buddhistických mnichů je krysa (potkan) až nadmíru moudrá a vychytralá. I vy jste chytří, vtipní a inteligentní. Umíte se na věci dívat z nadhledu. Někdy jste introvertní a obezřetní, i proto dokážete čelit nástrahám života. Vaše kroky jsou pomalejší a opatrnější, ale moc dobře víte, že jedině tak dosáhnete toho, co chcete.

  Krysa Krysa Autor: BPŽ/Instagram

  Tip na video: Jak na tom budete letos se zdravím? Odpovídá astroložka.
  Astroložka Boháčová o zdraví v roce 2021: Ryby pozor na psychiku a Raci na zdravou stravu VIDEO Martin Mol

 • Pátek – Morče

  Jste umělecky založení, velmi kreativní a naprosto okouzlující. Máte spoustu báječných nápadů, ale jen málokdy vidíte cíl. Může to být proto, že jdete mnoha směry naráz. Kdyby vás ale někdo nutil vybrat si jen jednu věc, asi byste nebyli šťastní, protože nesnášíte nudu a stereotyp. Jste milující, laskaví a velmi příjemní. Jste také velmi empatičtí vůči druhým a jsou z vás výborní přátelé.

  Morče Morče Autor: BPŽ/Instagram

 • Sobota – Drak

  Jste velmi vytrvalí. To, co začnete, vždy dokončíte. Jste rozumní a ostatní přirozeně přitahujete svou silou a také důvěryhodností. Máte velký smysl pro humor. Raději pracujete sami, protože si myslíte, že jste mistrem svého vlastního osudu a nechcete být závislí na druhých. Měli byste se učit větší trpělivosti, abyste byli spokojenější.

  Drak Drak Autor: BPŽ/Instagram
 • Neděle – Garuda (mystický buddhistický pták)

  Tenhle mystický pták má křídla, zobák a nohy jako orel skalní. Jeho sochy najdete na mnoha místech jižní a jihovýchodní Asie. Jste laskaví a štědří. Klidně dáte ostatním svou vlastní košili, když ji budou potřebovat. Někteří si o vás myslí, že jste až moc velcí dobráci. Milujete výzvy, čím větší překážka, tím větší motivace, abyste bořili bariéry. Jste energičtí a málokdy se necháte stáhnout dolů. Přirozeně motivujete ostatní a jste pro ně inspirací.

  Garuda Garuda Autor: BPŽ/Instagram

   

   

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy