6 nejtvrdohlavějších znamení zvěrokruhu: Je mezi nimi to vaše?

27. června 2021 • 06:00
 • 6 nejtvrdohlavějších znamení zvěrokruhu: Je mezi nimi to vaše?

  Každý někoho takového známe. Tvrdohlavě lpí na svém názoru a nepovolí a nepovolí. Příště se ho zeptejte, co je za znamení.

  Beran

  Beran neustoupí ani tváří v tvář nezvratným argumentům. Prostě dělá, že je neslyší. Zatímco některá znamení zvěrokruhu po dlouhém boji uznají, že pravdu by mohl mít i někdo jiný (ahoj, Kozorozi), Beran nikdy. Tato vlastnost je únavná nejen pro ty, kdo se s ním dohadují, ale i pro něj.

  Tip na video: Jaké léto čeká jednotlivá znamení?
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové VIDEO Videohub

   

  Beran Beran Autor: iStock

 • Blíženci

  Není to žádné tajemství, Blíženec je dvouhlavé monstrum – a to také platí, když jde o hádku. Zatímco část blíženčí osobnosti by ustoupila, druhá to zásadně odmítá. Proto se s nimi dohodnete jen velmi nesnadno.

  Blíženci Blíženci Autor: iStock
 • Ryby

   

  Ano, na tenhle seznam patří i Ryby. Mají sice dobré úmysly, ale často absolutně nevyargumentované a rozhodují se hlavně na základě pocitů, které lze těžko zpochybnit. Zkrátka… rozumná dohoda je tu složitá.

  Ryby Ryby Autor: iStock

  Tip na video: Jak na tom letos budete se zdravím? Odpovídá astroložka.
  Astroložka Boháčová o zdraví v roce 2021: Ryby pozor na psychiku a Raci na zdravou stravu VIDEO Martin Mol

 • Lev

  Lev je prostě nejistý a má obří ego. Připustit, že něco neví nebo že se mýlí, hlavně připustit to veřejně, je pro něj nepředstavitelné. Možná vám v soukromí dá za pravdu, ale musíte to držet v tajnosti.

  Lev Lev Autor: iStock
 • Rak

  Hlavním důvodem, proč Rak nemůže přiznat, že se mýlí, je prostě proto, že je příliš citlivý. Omyl znamená omluvu nebo jiné řešení situace a tomu se Rak chce vyhnout. Proto zpochybňuje fakta nebo je rovnou ignoruje. Je pro ně jednodušší utvrdit se v tom, že mají pravdu, a cítit se ukřivděně.

  Rak Rak Autor: iStock

  Tip na video: Která znamení se ještě letos mohou těšit na novou lásku?
  Astroložka Boháčová o lásce v roce 2021: Kdo bude prožívat rok lásky a kdo musí projít velkou zkouškou? VIDEO Martin Mol

 • Váhy

  Váhy jsou nerozhodné a navíc rády manipulují. Často připustí, že se spletly, aby vzápětí zas tvrdily, že mají pravdu. Nikdy je úplně nepřesvědčíte, chtějí být přesvědčovány znova a znova, což je opravdu hodně otravné.

  Váhy Váhy Autor: iStock

   

Autor: Ivana Ašenbrenerová
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy