3 znamení zvěrokruhu, která vám mohou snadno zlomit srdce

21. června 2021 • 06:00
 • 3 znamení zvěrokruhu, která vám mohou snadno zlomit srdce

  Je těžké zvládnout rozchod, zapomenout na danou osobu a začít znova. V astrologii existují lidé, kteří jsou známí jako největší lamači srdcí. Když jsou ve vztahu a ten se rozpadne, pak jsou za to většinou zodpovědní. Víte, která znamení to jsou?

  Střelec

  Střelci jsou největší dobrodruzi ze všech znamení zvěrokruhu. Jsou to nezávislí, svobodomyslní lidé, jejichž prioritou bude vždy cestování. Nechtějí se tedy vázat a být ve vztahu jim připadá jako vězení. Takže i když se Střelci dostanou do vztahu, po čase se v něm začnou dusit. V důsledku toho se s partnerem rozcházejí.

  Tip na video: Jaké léto čeká jednotlivá znamení?
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové VIDEO Videohub
  Střelec Střelec Autor: iStock

 • Vodnář

  Je to další svobodomyslné a nezávislé znamení zvěrokruhu. Lidé tohoto znamení se často distancují od světa a rádi se zavírají do svých vlastních myšlenek a snů. Vztahy, rodina ani přátelé je příliš netrápí. Spíše se věnují dobročinným aktivitám. Když tedy mají pocit, že pro rodinu nemohou nic udělat, vztah opouštějí.

  Vodnář Vodnář Autor: iStock

 • Lev

  Lvi se vždy vyžívají v pozornosti. Bez ohledu na cokoli chtějí být v centru pozornosti, být hýčkáni, oceňováni, milováni a obdivováni. Není však možné, aby někdo věnoval veškerou pozornost jen jedné osobě, což Lvy dráždí. Takže když jim partner nemůže věnovat dostatek pozornosti, nebudou váhat a rozejdou se.

  Lev Lev Autor: iStock

  Tip na video: Láska a vztahy v roce 2021 podle astroložky
  Astroložka Boháčová o lásce v roce 2021: Kdo bude prožívat rok lásky a kdo musí projít velkou zkouškou? VIDEO Martin Mol

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy