6 znamení, kterým to opravdu myslí. Je mezi nimi to vaše? | Ženy.cz
 


6 znamení, kterým to opravdu myslí. Je mezi nimi to vaše?

4. listopadu 2019 • 06:00
 • 6 znamení, kterým to opravdu myslí. Je mezi nimi to vaše?

  Jsou to chodící knihovny, na dotaz vám odpovědí rychleji než Google a jejich mozek dokáže bleskově kombinovat. Pokud si myslíte, že jste jedním z těchto pilných a vysoce inteligentních znamení zvěrokruhu, ale nejste na seznamu, nezapomeňte, že inteligence přichází v mnoha různých podobách.

  Blíženci

  Blíženci jsou vzdušné znamení, Třetí dům je jejich výchozí pozice a jeho planetární vládce není nikdo jiný než Merkur sám. Způsob, jakým se pohybují v davu, mluví a flirtují, a také variabilita jejich myšlenek jen ukazují, jak rychle jim to myslí.

  Jakmile se dostanou do učebny nebo jiného vzdělávacího prostředí, jsou prostě brilantní.

  Rychle se učí a dobře si pamatují, zejména pokud jim někdo o problematice přednáší, sami jsou také dobrými učiteli.

  BlíženciBlíženciAutor: iStock

 • Panna


  Panny, ovládané také Merkurem, se narodily, aby vedly výzkum. Milují vytváření seznamů faktů a čísel, vedení podrobných tabulek, vyhledávání a analýzu vzorců a anomálií.

  Součástí toho, co činí Panny tak chytrými, jsou jejich organizační schopnosti; je to, jako by měly v hlavě obrovskou databázi, kde je vše, co se kdy naučily, dokonale kategorizováno a označeno.

  PannaPannaAutor: iStock

 • Váhy

  Vzhledem k tomu, že se Váhy snaží potěšit každého (nenávidí počáteční argumenty), a péči, kterou věnují svému vlastnímu fyzickému vzhledu (oceňují krásu), se mohou zdát zpočátku trochu mělké. Určitě nepůsobí dojmem hyperinteligentních knihomolů.

  Nenechte se ale zmást – vzdušná znamení inteligencí oplývají. U Vah je to snadné přehlédnout, ale jakmile budou mít jistotu, že se mohou podělit o své znalosti, aniž by si někdo myslel, že se předvádějí, mohou vést akademický rozhovor skoro o čemkoli.

  VáhyVáhyAutor: iStock

 • Střelec

  Toto znamení zkoumá pravidla a zákonitosti – a na rozdíl od Vah mu nevadí sdílet své znalosti s ostatními. Nemůže si pomoci! Střelec se zajímá o tolik oblastí, že si neumí představit, že by jimi někdo nebyl tak fascinovaný, jako je on.

  Nehledě na to, že když se Střelcům zalíbí v nějaké komplikované filosoficko-teologické teorii, kterou jen málokdo pochopí, jsou rádi za každého posluchače.

  StřelecStřelecAutor: iStock

 • Kozoroh

  Toto znamení je cílevědomé, praktické a efektivní. Odbornost Kozoroha nemusí pokrývat širokou škálu témat, ale pokud jde o jejich vlastní píseček, nikdo se v něm nevyzná lépe než oni.

  Kozorozi se šťastně ponoří do jakéhokoli studia, které pomůže zajistit jejich vlastní úspěch. Ale pouhé učení je nenaplňuje, nikdy se nemohou dočkat, až své vědomosti uplatní v praxi.

  KozorohKozorohAutor: iStock

 • Vodnář

  Vodnáři mají stále na zřeteli technologie a pokrok. Knihy nejen čtou a zapamatují si, ale také je použijí jako odrazový můstek pro své vlastní nápady.

  Vodnář se věnuje hledání velké, základní Pravdy s velkým P, takže se nikdy nespokojí s převzatými závěry a chce si všechno ověřit experimentálně.

  VodnářVodnářAutor: iStock

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy