Jak stará je vaše duše? Střelci jsou věčné děti, Kozorozi se zas starými rodí

Určitě jste ve svém životě potkali řadu lidí, kteří navzdory svému, mnohdy pokročilému věku působili mladistvým dojmem. Nebo vás překvapilo, když jste se dozvěděli od nové kolegyně, kolik je jí ve skutečnosti let, a přitom jste jí hádali třeba o deset méně? A co vy? Znamení zvěrokruhu prozradí, jak je vlastně vaše duše opravdu stará. 

Beran

Vy jste dospělá duše. Mnozí si o vás myslí, že dítětem jste vlastně ani nebyli, odjakživa jste takoví vážní a důstojní. Už v dětství jste byli velmi vyspělí a rozumní. Vždy vás lákaly praktické a vážné věci. Je důležité, abyste se cítili hodnotně a potřebně. Čas jsou pro vás peníze či poklad, kterým se nesmí zbytečně plýtvat. Během běžných dní vás motivují vytyčené cíle, které se snažíte svědomitě plnit a postupovat stále výše.

Byť jen občas, ale daří se vám i bavit, volíte však solidní místa, žádné bláznivé akce. Bavíte se kulturně, jako dospělí.Není žádná pochybnost o tom, že vám neutekla dětská duše. Jste veselé, šťastné a usměvavé stvoření, přesně jako děti. Věčný optimismus a pozitivní pohled na svět vám brání vnímat špatné věci, vždy vidíte jen to hezké – v přírodě i v lidech, kteří vás obklopují. Rádi se bavíte a hodně se hrajete. Ochotně se dělíte o všechno, co máte, k lidem jste přátelští, milí a otevření. V přítomnosti nezletilých se cítíte jako ryba ve vodě a hned se měníte na prostopášné dítě, se kterým je velká zábava.Ukrývá se ve vás dospělá duše. Je však třeba dodat, že máte dvě tváře a umíte být i tím divokým dítětem, které je občas trochu hysterické, dělá si, co chce, jen ať mu nikdo nic nepřikazuje! Nepochybně dokážete být velmi veselí a plní života, ale většinou se chováte zodpovědně. Vždyť pokud má někdo tolik ambicí a cílů jako vy, nemůže si dovolit ležérní chování, zkrátka musí poctivě "makat". Pro druhé chcete být vzorem – často zejména proto, abyste si zasloužili obdiv dospělých. Konečně, vy jste přece géniem celého zvěrokruhu! Občas dokážete být nekonečně naivní a důvěřivé dítě. Otevřete světu srdce dokořán a každého zaplavíte svou láskou. I vaše přecitlivělost a občasné hysterické záchvaty naznačují, že se ve vás ukrývá dítě.

Beran