Africký horoskop odhalí vaše skryté schopnosti. Co o sobě ještě nevíte?

Africký kontinent a jeho prastaré civilizace daly vznik africkému zvěrokruhu, který se podobně jako ten západní skládá ze dvanácti znamení na základě data narození. Jeho základem je geomantie, což je druh věštění nebo četby duše podle různých věcí – kostí, hlíny, kamenů nebo písku. Africký horoskop vychází z pozorování lidských rysů a vlastností a předával se po staletí z generace na generaci. Díky znakům, které jsou spojeny s lidmi a jejich každodenními aktivitami, je možné lépe porozumět sobě a ovládnout tak svůj osud.

Africká astrologie používá symboly, které tvoří základ africké kultury a afrických tradic, jako jsou posvátná příroda, rodina, každodenní život. Dvanáct znamení horoskopu a jejich názvy souvisí s tím, co bylo kdysi pro přežití tehdejších lidí podstatné a důležité. Sedí to na vás?

Baobab (4.1.- 3.2.)

Tohle africké znamení je považované za jedno z nejsilnějších, podobně jako baobab, strom, který je pevný, stabilní a silný. O baobabu se říká, že je nepřemožitelný. Vaším nejúspěšnějším měsícem je leden a květen, úspěšný den pak čtvrtek. Podle tohoto znamení patříte k poctivým a otevřeným lidem. Máte dar sebedůvěry a dokážete odolávat životním zkouškám. Vašimi dalšími pozitivními vlastnostmi je integrita, poctivost, inteligence a talent na podnikání. Pořád vyhledáváte nové příležitosti a umíte udělat rychlá rozhodnutí. Jste životní optimisté. Váš život bývá velmi úspěšný.