.

.

4 největší podrazáci zvěrokruhu: Která znamení si nezaslouží vaši důvěru?

I když je krásné vidět v lidech jen to nejlepší, ne každý to s vámi myslí dobře. Někdy to jde těžko poznat předem, proto vám poradíme, která znamení zvěrokruhu mají lež a faleš vepsané do vínku.

Blíženci

Blíženci jsou jedním z nejfalešnějších znamení zvěrokruhu. Na první pohled vypadají docela přátelsky a vstřícně, ale za zády jsou to ty nejtoxičtější a nejpodrazáčtější bytosti. Naprosto zbožňují šíření pomluv a drbů. Navíc z vás díky osobnímu kouzlu dokážou snadno vylákat tajemství – mějte se na pozoru

TIP NA VIDEO: Horoskop na rok 2022

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Štír

Štírům se nedá nikdy věřit, protože své záměry tají a jsou mistry v předstírání. Mluví na vás sladce a nevinně, až vás to donutí uvěřit, že jim na vás skutečně záleží. Jakmile jim však sednete na lep, dokážou vámi manipulovat a vydírat vás tím, co o vás vědí. Dbejte na to, abyste Štíra nikdy nenaštvali, a pozor, co jim o sobě prozrazujete.

Pokračování 3 / 4

Střelec

Lidé narození ve znamení Střelce nemají rádi konfrontace. Pokud je potřeba něco vyřešit, smůla: přestanou odpovídat na zprávy, nikdy nedají nic jasně najevo, nikdy vám neotevřou své srdce. To vše jen proto, aby si ušetřili hádky a drama. Snaha vyhnout se konfliktům za každou cenu z nich ale dělá falešníky – jsou to lidé, kteří se snaží zalíbit všem, ať to v praxi znamená cokoliv.

Pokračování 4 / 4

Ryby

Ryby jsou od přírody pasivně agresivní a jejich přístup k lidem se hodně odvíjí od jejich aktuální nálady. Dokážou být přátelské, ale také manipulativní a arogantní. Jejich problém je, že nedokážou lidi a věci přímo kritizovat a říkat pravdu do očí. Kvůli tomu se pak často tváří jako kamarádi, i když vás ve skutečnosti nenávidí.