Znáte svoje spirit animal neboli duchovní zvíře? Prozradí ho vaše znamení zvěrokruhu.

Znáte svoje spirit animal neboli duchovní zvíře? Prozradí ho vaše znamení zvěrokruhu. Zdroj: Warner Bros.

Spirit animal podle znamení zvěrokruhu: Patří k vám had, opice, nebo delfín?

Každé znamení zvěrokruhu má své spirit animal – duchovní zvíře. Je to součást osobnosti vycházející z našich animálních kořenů. Měli bychom se pokusit toto zvíře v sobě objevit a přijmout vlastnosti, které nám dává do vínku. Je to naše přirozenost a náš život to může výrazně proměnit k lepšímu.

Duchovní zvířata jsou velmi důležitá pro dosažení harmonie nitra a těla. Symbolizují animální část naší osobnosti, naši přirozenou podstatu oproštěnou od vykonstruovaných společenských konvencí. Energie takzvaného spirit animal je naší nedílnou součástí. Proto je dobré ponořit se do sebe, nalézt s naším duchovním zvířetem spojení a přijmout vlastnosti, které nám dává do vínku. Které zvíře k vám patří podle znamení?

TIP NA VIDEO: Horoskop pro rok 2022. Co vás čeká a nemine?

Video placeholde

Které zvíře je duchovně spjato s vaším znamením? To se dozvíte v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 13

Beran – gazela

Povaha Berana krásně zapadá do povahy gazely. Oba jsou asertivní, sebevědomí, odvážní, průkopníci a vždy jdou do všeho po hlavě. I gazela vyráží vstříc tváří v tvář svým strachům a chybám.

Pokračování 3 / 13

Býk – slon

Býci jsou silní, houževnatí, odolní a tvrdohlaví. Slon je k tomu navíc majestátní, velkolepý, orientovaný na skupinu a má dobrou paměť. I Býci si pamatují všechno – a dlouho. Oba jste teritoriální a máte ochranitelské pudy. Když se ocitnete v nepříjemných situacích, vyrazíte, a když někdo získá vaši důvěru, stane se součástí vaší rodiny.

Pokračování 4 / 13

Blíženci – liška

Blíženci jsou zastoupeni symbolem reprezentujícím dualitu. Právě dualita je pro vás forma komunikace. Jste také známí tím, že jste vtipní a přizpůsobiví. Lstivá liška je vaším spřízněným zvířetem, protože je chytrá, plná energie a zvídavosti. Chvíli vám trvá, než někomu začnete zcela důvěřovat, ale jakmile se tak stane, přátelství vydrží celý život.

Pokračování 5 / 13

Rak – králík

Konflikty se vám opravdu nelíbí, jste velmi citliví a milující, máte rádi klid a pohodu. Zároveň jste pečující a v případě nebezpečí vyrazíte pomoci. Králík je vaším spirit animal, protože stejně jako vy přes veškerou roztomilost umí být nepřátelský, když vycítí nebezpečí. A stejně jako vy v takovém případě králík rychle odhopká schovat se do nory.

Pokračování 6 / 13

Lev – páv

Jste-li lev, vaším duchovním zvířetem je páv. Milujete uznání a obdiv, chcete být středem pozornosti – podobně jako páv. Barevné peří páva vyjadřuje expresivitu, kreativitu, ostražitost, ale i ochranu těch, kdo jsou vám blízcí.

Pokračování 7 / 13

Panna – veverka

Panny sdílejí s veverkami jeden důležitý povahový rys – organizovanost. Panny jsou také plaché, tiché a velmi vynalézavé, což se týká i veverek. Veverky jsou také dobrým příkladem pečlivosti a pozornosti vůči detailům a symbolem schopnosti dívat se na věci z lepší stránky.

Pokračování 8 / 13

Váhy – leopard

Vaše znamení je charakterizováno snahou dosáhnout harmonie, ale zároveň nerozhodností. Nesnášíte, když vám někdo říká, co máte udělat – tím spíš to neuděláte. V tom se velmi podobáte leopardovi. Oba reprezentujete schopnost vidět věci z dobré i špatné stránky.

Pokračování 9 / 13

Štír – had

Štíři jsou spojeni s hadem ze dvou důvodů. Jednak proto, že jsou mistrovští manipulátoři a vždy se snaží dozvědět se co nejvíc informací, aby je mohli ve vhodnou chvíli využít. A jednak proto, že jsou velmi inteligentní a vnímaví – had je totiž symbolem poznání.

Pokračování 10 / 13

Střelec – opice

Štíři milují cestování a dobrodružství. Opice s tímto znamením dobře ladí, protože i její mozek je zvědavý na všechno kolem. Ráda poznává nové věci, rychle se začne nudit, je přátelská, chytrá, zábavná a také přizpůsobivá. Přesně jako Štír.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh – sova

Znamení Kozoroha se sovou spojuje schopnost zvládnout jakékoli protivenství. Umíte bojovat a udělat něco navíc, abyste dosáhli svých cílů. Kozorohové jsou inteligentní, sova zase symbolizuje moudrost. Vždy najde cestu ven z temnoty, vy jako Kozoroh zase vždy dokážete vše využít ve svůj prospěch. Jste silní a nebojíte se překážek.

Pokračování 12 / 13

Vodnář – úhoř

Vodnáři, vaším duchovním zvířetem je úhoř. Rádi shromažďujete vědomosti a informace a vždy hledíte do budoucna. Minulost neřešíte. Úhoř představuje vaši schopnost jedinečného pohledu na svět, který nehledí na zavedené pořádky.

Pokračování 13 / 13

Ryby – delfín

V symbolu svého znamení máte dvě ryby, které plavou dvěma různými směry, což představuje mystiku. Máte hodně snů a snažíte se je skutečně prožít. Někdy jste ale až moc odtržení od reality. Jako delfín musíte být stále schopni dostat se včas nad hladinu, abyste se mohli nadechnout. Jen tak můžete žít v obou světech naplno. Stejně jako delfíni jsou i Ryby inteligentní, intuitivní, hravé a komunikativní.