Dovolená podle horoskopu: Kde se vám bude líbit nejvíc? | Ženy.cz
 


Dovolená snů podle znamení: Býci ocení klid bez turistů, Panny Paříž

19. června 2019 • 06:00
 • Máloco vám tak zvedne náladu a nabije vás energií jako pořádná dovolená. Anebo její plánování! Pokud váháte, kam vyrazit příští rok, zjistěte si nejprve, jaké destinace se hodí k vašemu znamení zvěrokruhu. 

  Beran

  Skotsko Skotsko Autor: iStock.com

  Berani rádi objevují a nesnesu nebýt v pohybu. Na dvoutýdenní opalování se u moře je příliš neužije. Mnohem víc vzrušení zažijí, když pojedou poznávat magické krajiny na vlastní pěst  Skotská vysočina nebo exotický orient, to je přesně to pravé. Na víkend ve dvou pak zamiřte do Florencie. Její kouzelné paláce a kostely nabízejí skvělé kulisy pro nádherný románek.

 • Býk

  Vietnam Vietnam Autor: iStock.com

   

  Nádherné scenérie a poklidný běh života  to je pro Býky přímo splněný sen. Báječně se budou cítit všude, kde nejsou pláže přeplněné stovkami turistů. Ideální dovolenou u moře je tak pro býky Vietnam, Malajsie nebo méně známé řecké pláže. Na víkend ve dvou pak zamiřte na irský venkov, jehož poklidný běh života a drsná zelená příroda budou trpělivým a mírným Býkům více než vyhovovat.

 • Blíženci

  Londýn Londýn Autor: iStock.com

  Temperamentní a neklidní Blíženci se budou cítit jako doma v hektických moderních velkoměstech. Stylová atmosféra New Yorku nebo multikulturní Londýn jsou pro Blížence synonymem skvělé dovolené. Na víkend ve dvou pak zamiřte do Vídně, která kromě požitků moderního města nabízí také romantické procházky a kavárničky.

 • Rak

  Dubrovník Dubrovník Autor: iStock.com

  Citlivá povaha Raků se snoubí s jejich fascinací historií. Skvěle se budou cítit na Islandu, kde budou moci objevovat jeho drsnou krásu. Ocení ale i krásu Chorvatska, a to především v samém historickém centru okouzlujícího Dubrovníku. Na víkend ve dvou pak zamiřte do Benátek, jejichž kanály a jedinečná romantická atmosféra zaručeně probudí vášeň a představivost Raka.

 • Lev

  Bruggy Bruggy Autor: iStock.com

  Horké podnebí a šumění moře  Lvi jsou přímo zrozeni k tomu, aby se o dovolené vystavili na sluníčko a čerpali jeho energií nabité paprsky. Pokud jim k tomu bude šumět moře a foukat mírný vánek, budou nejspokojenější na světě. Na romantický víkend ve dvou pak zamiřte do Brugg. Lvi se zamilují ještě víc, když budou obklopeni jejich malebnou atmosférou a středověkou architekturou.

 • Panna

  Athény Athény Autor: iStock.com

  Citlivé Panny se budou cítit dobře všude, kde je klid a kde mohou obdivovat dokonalou krásu – ať už přírodní nebo architektonickou. Vyrazte do Athén nebo za nedotčenou přírodou Nového Zélandu. Na romantický víkend ve dvou pak volte jednoznačně Paříž. Nejelegantnější a nejromantičtější ze všech měst bude určitě ideálním místem pro elegantní a náročné Panny.

 • Váhy

  Japonsko Japonsko Autor: iStock.com

  Náročné Váhy se rozhodně nespokojí s kompromisem. Italskými a chorvatskými plážemi se jim příliš nezavděčíte. Naplánujte si dovolenou s nádechem tajemna na Blízkém východě nebo v kouzelné atmosféře vzdálenějšího Japonska. Na romantický víkend ve dvou podlehněte dramatické a exotické kráse Horního Egypta a Nilu. To bude skvělým pozadím pro romantické prožitky zasněných Vah.

 • Štír

  Rio de Janeiro Rio de Janeiro Autor: iStock.com

  Klidná dovolená? Nic pro Štíry! Jejich vášnivou a náruživou povahu uspokojí jen závan nebezpečí a exotiky. Jeďte obdivovat krásy Afriky nebo přírodu severských zemí. Na romantický víkend ve dvou pak vyrazte na jedinečnou a exotickou karnevalovou atmosféru do Londýna, Ria nebo New Orleans.

 • Střelec

  Irsko Irsko Autor: iStock.com

  Střelci milují volnost, a proto si příliš neužijí dovolenou plnou lidí. Nejideálnějším prostředím je pro ně divoká, nezkrotná příroda irského nebo rumunského venkova. Na romantický výlet ve dvou pak vyrazte objevit nekonečné pláně australského vnitrozemí, které nadchnou svobodného ducha Střelce.

 • Kozoroh

  Moskva Moskva Autor: iStock.com

  Kozorozi si potrpí na skutečně monumentální zážitky. Uchvátí je tedy prakticky každé město s bohatou historií. Na romantický víkend ve dvou pak jeďte objevovat monumentální pamětihodnosti Moskvy, nejmocnějšího z ruských měst.

 • Vodnář

  Česká republika Česká republika Autor: iStock.com

  Vodnáři sice vyžadují volnost a svobodu rozhodnutí, ale současně jsou silně spjati s místem, kde se narodili. Objevování nekonečných krás české vlasti pro ně tedy v žádném případě nemůže být nuda. Na romantický víkend ve dvou se vydejte za exotikou. Uchvátit a ohromit by vás snadno mohla nevšední krása památek a krajiny indického subkontinentu.

 • Ryby

  Niagárské vodopády Niagárské vodopády Autor: iStock.com

  Vodomilné Ryby najdou uvolnění a vnitřní klid u moře, například na nějakém malém zapomenutém ostrůvku ve Středozemním moři. Na romantický víkend ve dvou pak zamiřte k vodopádům, které nejenom že jsou pro vás tím nejromantičtějším místem, ale také vás nabijí pozitivní energií na hodně dlouhou dobu.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy