.

. Zdroj: iStock.com

...
.
.
.
.
13
Fotogalerie

Kde byste měli žít podle zvěrokruhu? Blíženci v Londýně, Panny ve Stockholmu

Astroložka Jennifer Angelová tvrdí, že bychom měli žít tam, kam nás to táhne podle znamení zvěrokruhu. Každé místo má totiž jiné vibrace a díky datu narození vyhovuje každému jinak. Podívejte se, jaké místo se hodí pro vaše znamení. Minimálně získáte neotřelý tip pro příští dovolenou. 

Beran: Chicago, Illinois

Berani jsou rádi venku a potřebují k životu vzrušení a dobrodružství. Zvládnou spoustu úkolů a projektů najednou bez ohledu na to, zda je dokončí. Potřebují žít ve městě, které je živé, energické, ale kde je taky dostatek zeleně. Chicago je velké město a zároveň je v něm příroda – ideální pro Berany, aby sem utekli.

Pokračování 2 / 12

Býk: Westport, Connecticut

.
. | Zdroj: iStock.com

Býkům vládne Venuše, takže je pro ně velmi důležitá krása stejně jako stabilita. Býci raději vlastní, než si něco pronajímají, chtějí mít pevně zakotvený život a moc se nehýbat. Mají rádi luxus i peníze, takže musí být blízko velkých měst, kde jsou obvykle vyšší životní standard a vyšší příjmy. Westoport není nijak obrovský, ale leží jen hodinu od New Yorku.

Pokračování 3 / 12

Blíženci: Londýn, Anglie

.
. | Zdroj: iStock.com

Blížence ovládá Merkur, takže mají velký zájem o učení a komunikaci. Vzdělání je pro ně důležité, proto chtějí být ve městech, kde je hodně muzeí a galerií. Jsou kreativní a mají rádi elektroniku. Proto musí žít tam, kde se pořád něco děje. Londýn má zvídavým Blížencům hodně co nabídnout.

Pokračování 4 / 12

Rak: Charleston, Jižní Karolína

.
. | Zdroj: iStock.com

Raci jsou rodinné typy a umí skvěle hospodařit s penězi. Nejdůležitější je pro ně ale bezpečí, a to emocionální i finanční. Mají rádi krásné domy, ale zároveň jsou velmi opatrní na svoje soukromí. Charleston je ideální město pro Raky.

Pokračování 5 / 12

Lev: Ibiza, Španělsko

.
. | Zdroj: iStock.com

Lev chce být prostě nejlepší ze všech. Ovládá ho totiž Slunce, takže potřebuje neustále zářit. Lvi jsou velmi sebevědomí, umí se bavit, takže velmi často spojují práci a potěšení. Jsou štědří a chtějí, aby si užívali i jejich přátelé. Ibiza je perfektní místo pro Lva.

Pokračování 6 / 12

Panna: Stockholm, Švédsko

.
. | Zdroj: iStock.com

Panny milují pořádek a je pro ně důležitá rovnováha. Proto potřebují místo, kde je dostatek přírody, kde není moc hluku a kde je čisto. Ovšem potřebují také komunitu lidí, která je na tom podobně jako ony. Stockholm, známý svou efektivitou, je ideálním místem pro Panny.

Pokračování 7 / 12

Váhy: Praha, Česká republika

.
. | Zdroj: iStock.com

Váhy potřebují hodně harmonie a energie. Jsou kreativní a často sbírají umělecké předměty, zajímají se o divadlo, balet a galerie. Zajímat je tedy bude každé město s kulturní historií a kde nebude vysoká kriminalita. Praha je jedno z nejbezpečnějších měst na světě a zároveň nabízí množství kulturních památek, které Váhy rády prozkoumají.

Pokračování 8 / 12

Štír: Tokio, Japonsko

.
. | Zdroj: iStock.com

Tokio je jedno z nejmodernějších měst na světě, ideální pro hvězdy typu Štírů. Štíři jsou velmi intenzivní a rádi zkoušejí nové věci. Jsou raději v jádru dění než v zákulisí. Proto je pro ně vhodné právě bouřlivé Tokio.

Pokračování 9 / 12

Střelec: Jeruzalém, Izrael

.
. | Zdroj: iStock.com

Jeruzalém vzrušuje svou filozofií a dobrodružnou stránkou. Střelci rádi cestují, navíc jsou to velmi duchovně založení lidé, kteří milují místa s historií a tajemstvím. Mají svobodného ducha, který jim dovoluje žít jednoduše a prostě. Třeba právě v Jeruzalémě.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh: Berlín, Německo

.
. | Zdroj: iStock.com

Berlín je perfektní město, kde může Kozoroh žít stylově bez toho, aniž by musel vykrást banku. Kozorozi milují práci a tradice, které jsou pro ně velmi důležité. Potřebují osobní prostor a taky kvalitu. Proto by měli žít v prosperujícím městě, kde se ctí hodnoty.

Pokračování 11 / 12

Vodnář: Austin, Texas

.
. | Zdroj: iStock.com

Austin je tak trochu podivuhodný. Hodí se tedy pro Vodnáře, kteří jsou také trochu „divní“. Nesledují trendy, neradi se řídí pravidly a nesnášejí, když jim někdo říká, co mohou nebo nemohou dělat. Vodnáři jsou také dobročinní, aktivní ve svých komunitách a rádi pomáhají druhým.

Pokračování 12 / 12

Ryby: Salzburg, Rakousko

.
. | Zdroj: iStock.com

Mozartovo město a město hudby je plné romantiky podobně jako Ryby. Proto je perfektním místem právě pro ně. Ryby jsou totiž velmi intuitivní a citlivé, nemají rády disharmonii. Nemohly by žít ve městě s vysokou kriminalitou, takže Salzburg je pro ně ideální. V něm můžou zapomenout na strasti a problémy, kráčet po krásných ulicích, v nichž se kombinuje moderní design se starým kouzlem. A samozřejmě je kolem spousta vody, což je pro Ryby nezbytné.