Video placeholde

Horoskop: Lev a láska. Kdo je věčný kamarád a kdo váš osudový partner?

Lev je ohnivé znamení a vládne mu Slunce. A stejně, jako je Slunce středem naší soustavy, chce být i Lev vždy středem pozornosti. Nejinak je tomu ve vztazích.

Lev neustále potřebuje šimrat lví ego. Vyžaduje, aby ho partner obdivoval, a zároveň potřebuje najít něco obdivuhodného na svém protějšku. Je mu jedno, jestli to bude skvělá figura nebo kariéra, ideální ale je, aby se tak trochu mohl pochlubit.

Lev je poměrně sebestředný a miluje, když jsou na něm lidé tak trochu závislí.

Vztahy, které mohou klapat

Proto se mu bude žít dobře vedle Berana, takového, který si jde za svým cílem. Na toho bude Lev náležitě pyšný, nesmí být ale příliš samostatný, protože to Lva znervózňuje.

Skvělým protějškem mu budou i Váhy, jejichž kreativita se projeví i ve způsobech, jak dávat Lvům neustále najevo, jak jsou skvělí, důležití a výjimeční.

Neskutečně spalující vášeň zažijete se Štírem, ale v jiných oblastech než mezi peřinami ho nejspíš nesnesete.

Báječný pár budete tvořit také s Vodnářem. Musíte si ale dávat pozor, abyste se ho nesnažili příliš dirigovat. Mohl by vzít do zaječích, aniž by to opravdu chtěl.

Naopak příliš pečlivá a pragmatická Panna nebude tím partnerem, ze kterého by byl Lev unesený. Stejně tak to bude mít s Kozorohem, jehož touha po naprosté zorganizovanosti emocí i volného času bude pro Lva příliš svazující.