Video placeholde

Horoskop: Býk a láska. Které znamení se k vám hodí nejlépe?

V Býcích se skrývají nejsmyslnější jedinci zvěrokruhu. Od bláznivého života plného nezávazných vztahů na jednu noc vás odrazuje jen vaše přirozeně věrná povaha. Netoužíte po krátkodobých známostech, mnohem raději si postupně budujete láskyplný vztah, ve kterém se na toho druhého můžete spolehnout.

Pokud okouzlíte Býka, najdete v něm úžasného milence i věrného a oddaného partnera. Býci jsou romantičtí, oddaní, milují krásné a klasické věci. Milují se dotýkat druhého a očekávají od něj to samé.

Býci nesnášejí nejistotu, změnu nebo nestálost. Hádka nebo dusno jim umí zkazit náladu i na celý den!

Býk a ostatní znamení

Býci si budou rozumět s Pannou, ocení její praktičnost a touhu po zázemí, na které si obě znamení potrpí. Milují kvalitní a krásné věci, budou si vyhovovat i v tom, jak si představují relax a trávení volného času. Milují kulturu, požitky a také otevřené a férové jednání, takže jejich komunikace je otevřená a klidná, což Býci milují.

Se svou požitkářskou povahou byste měli vyzkoušet vztah se Štírem. Mezi oběma znameními totiž může vzniknout zajímavý erotický náboj, který jen tak nevyprchá a může vydržet dlouho. O to se zaslouží hlavně Býk, který vztah nenechá zcela uniknout mimo realitu. Při trvalém soužití ale obě znamení narážejí na svou tvrdohlavost.

Býk vnáší do vztahu stabilitu a jistotu, což ovšem může vést trochu ke stereotypu. To ovšem hravě vyváží kreativní Váha, která ale ke svému partnerovi přistupuje dost empaticky na to, aby ho příliš nerozčilovala.

Věrnost a oddanost Býka ocení Ryby. Ty jsou jedno z nejromantičtějších znamení zvěrokruhu. Býk miluje krásné a luxusní věci a takové dárky ocení nejvíce právě Ryby.

Býk si nebude moc rozumět s těmi, kdo nemají v pořádku finance. Nečitelní pro něj mohou být i Blíženci.