Znamení zvěrokruhu: Blíženci | Ženy.cz
 

Znamení zvěrokruhu: Blíženci

23. března 2017
Znamení zvěrokruhu: Blíženci
... • Foto: Shutterstock

Blíženci jsou obecně většinou temperamentní, přizpůsobiví, rychlí a inteligentní jedinci, ale zato nedokážou dlouho stát na jednom místě, proto někdy na okolí můžou působit až povrchně.

Termín: 22. května až 21. června

Den: Středa

Barva: Žlutá

Element: Vzduch

Nejvíce si rozumí: Lev, Váhy, Střelec a Vodnář

Silné stránky: Blíženci jsou temperamentní, přizpůsobiví, rychlí a inteligentní jedinci. Oplývají skvělým smyslem pro humor a skvělou výřečností a komunikací.

Slabé stránky: Blíženci nedokážou dlouho stát na jednom místě, proto někdy na okolí můžou působit až povrchně. Zajímají se především sami o sebe a až poté o své okolí.

Blíženci ve vztazích: Jsou to velmi otevření a přátelští lidé, snadno si získají vaše srdce. Když k sobě najdou člověka, který je bude respektovat i přes jejich chyby, ve vztahu budou spokojení a nepoženou se do změn.

Blíženci jako partneři: Nemají sklony často své partnery měnit, avšak potřebují někoho, s kým si budou rozumět po všech stránkách. Nemají rádi stereotyp, ale baží po dobrodružství.

Blíženci jako rodiče: Dokážou se s dětmi chichotat, radovat, hrát nejrůznější hry, ale na druhou stranu také umí být rozumnými a spravedlivými rodiči.

Blíženci jako děti: Jsou neuvěřitelně zvídavé a jen obyčejnou odpovědí jejich zvědavost neukojíte. Bývají velmi živé, chvíli neposedí.

Blíženci a láska: Hledají osudového partnera, se kterým si budou rozumět po všech stránkách. Potřebují mít ve vztahu svobodu a volnost. Při milování bývají upovídaní a někdy je pro ně zajímavá konverzace mnohem lepší předehra, než ta fyzická.

Blíženci a kariéra: Jsou inovativní a kreativní. Jejich nejúčinnější zbraní je komunikace. Pokud jsou správně motivování a podporováni, ke svému zaměstnavateli bývají loajální. Mohou být skvělými podnikateli, uplatní se v obchodě nebo výzkumu. Vynikají jako novináři či spisovatelé.

Jak porozumět Blížencům: Abyste je skutečně pochopili, musíte myslet na to, že nejsou povrchní, ač se to na první pohled zdát. Jsou to silné osobnosti, které nesnáší být svázané.

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy