Zmrzlina podle horoskopu: Které znamení si potrpí na kvalitu a kdo si klidně dá limetu a chilli?

11. července 2020 • 06:00
 • Zmrzlina podle horoskopu: Které znamení si potrpí na kvalitu a kdo si klidně dá limetu a chilli?

  Každý z nás má svou oblíbenou zmrzlinu. Zatímco někteří se pouštějí do experimentů a dají si klidně příchuť aloe vera, jiní se drží tradiční čokoládové, ale potrpí si na kvalitu. Záleží na osobnosti, a pokud věříte, že ji částečně ovlivňuje i datum narození, pak se podívejte, jakou příchuť přisuzuje horoskop právě vašemu znamení.

  Beran

  Autor: iStock

  Beran je ohnivé znamení a jeho barva je červená. Jahoda je ale pro něj příliš obyčejná. Beran miluje pohyb vpřed a experiment, takže pro něj to bude raději višňová a ještě třeba s čokoládou. Snese i takový experiment, jako je zmrzlina z červené řepy nebo aloe vera. V nejhorším mu nebude chutnat, tak co?

 • Býk

  Autor: istock.com

  Býk miluje luxus a klasiku. Než by si dal ve vedru zmrzlinu u stánku, který právě míjí na výletě a kde nikdy nebyl, raději zajde do obchodu a koupí si prověřenou značku domů. Smetanová zmrzlina s oříšky a karamelem je něco, čemu Býk nikdy neodolá. Zkuste letos Magnum Ruby! Výborná malinová zmrzlina s luxusní růžovou křupavou čokoládou je pro vás přesně to pravé!

 • Blíženci

  Autor: Shutterstock.com

  Blíženci budou nejšťastnější u stánku s kopečkovou zmrzlinou, kde si budou moct nakombinovat vlastní mix. Budou je lákat poměrně neobvyklé příchuti, jako je například kombinace limety a chilli, nebo si klidně namixují jahodovou, malinovou a rybízovou.

 • Rak

  Autor: iStock
  Raci mají mimořádný cit pro kvalitu a poctivost. Pochutnají si na takové zmrzlině, kde budou pořádně cítit to, z čeho je vyrobena. V ovocných zmrzlinách musí mít kousky ovoce, v čokoládové kousky čokolády.

 • Lev

  Autor: iStock

  Lev miluje pozornost a své okolí dost často dokáže nakazit svou dobrou náladou. Barvy, které se pojí s tímto znamením, jsou oranžová a žlutá. Pokud uvidíte někoho u zmrzlinového stánku vykřikovat: „Zvu vás všechny na banánovou!“, bude to nejspíš Lev. Možná také ještě na pomerančovou nebo zmrzlinu z červeného grepu.

 • Panna

  Autor: istock.com

  Pragmatické Panny si zmrzlinu vždy spojují s potřebou se v horku osvěžit. V zimě si ji moc nekupují, člověk by přece mohl onemocnět!. Nejvíce jim tedy vyhovuje citron nebo limetka. Cokoliv fresh je jasnou volbou!

 • Váhy

  Autor: iStock

  Postavit člověka narozeného ve znamení Vah před stánek s kopečkovou zmrzlinou znamená vytvořit mu dilema na pár desítek minut. Dal by si nejraději všechny, které zná, protože je má rád, ale zase třeba modrou šmoulovou ještě neměl, ale co když mu nebude chutnat? Pokud chcete jít s Váhou na zmrzlinu, jděte do nejbližšího stánku s jedním druhem točené nebo rovnou přineste nanuka. Tím jí uděláte největší radost!

 • Štír

  Autor: iStock
  Pod ohnivou maskou chlad a trpělivost, tak by se dalo definovat znamení Štíra. Pokud se drží stranou, tak kvůli tomu, aby mohli vše pozorovat, nic jim neuniklo a aby v pravou chvíli mohli bodnout. Vášeň a chlad, to přesně splňuje vanilková zmrzlina s horkými jahodami! Pro Štíry jako dělaná.

 • Střelec

  Autor: Shutterstock.com
  Bude-li někde v nabídce zmrzlina slivovicová, štrúdlová, s příchutí konopí nebo karotky, pak to bude jistě Střelec, kdo ji s nadšením a vervou ochutná. Experiment, nové poznatky, pořád vpřed, to je jeho heslo nejen při vybírání té pravé zmrzlinové chuti.

 • Kozoroh

  Autor: istock

  Kozoroh miluje, když jsou věci naplánované a ověřené. U zmrzlin bude vždycky volit klasiku, která se doplňuje: smetanu s jahodami, vanilku a čokoládu nebo banán a jahody.

 • Vodnář

  Autor: iStock

  Vodnáři patří mezi ta znamení, která v životě vyčkávají a jsou vždy připravena „ke skoku“. Když zmrzlina, tak tedy pořádná, která ho nakopne k dalším akcím a zážitkům. Nejlépe pak taková, která je spojena s kapkou alkoholu. Becherovka, griotka, Baileys nebo koňak, to jsou příchuti, které Vodnáři ocení nejvíce.

 • Ryby

  Autor: iStock

  Ryby milují přírodu a harmonii. Jsou upřímné, nemají rády konflikty ani zbytečnou pozornost. Většinou sáhnou po osvědčené ovocné klasice, tedy po jahodách.

Autor: red,red
Klíčová slova:  horoskopzmrzlina
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy