Video placeholde

Horoskop: Blíženci a láska. S kým vás čeká flirt a s kým vztah na celý život?

Vaše role ve vztahu většinou osciluje mezi absolutním nezájmem a spalující láskou. Zlatá střední cesta je pro Blížence nudná.

Blíženec je zaměřen na komunikaci, vzdělávání a získávání informací. Proto bude i od partnera vyžadovat inspiraci a intelektuální zdatnost.

Blíženci nejsou klasický typ pro sex na jednu noc, potřebují k lásce porozumění a duši. Chvíli trvá, než si partnera oťukají, ale pokud se rozhodnou, že jim vztah stojí za to, budou věrní a vrátí mu jeho čekání i s úroky. Málokteré znamení totiž dokáže být tolik srdečné, romantické a nápadité.

Vztahy, které mohou klapat

Jedním z ideálních partnerů pro Blížence je Beran. Obě znamení jsou dynamická a ve vztahu se rozhodně bude pořád něco dít. Intelektuálně si budou vyhovovat. Něco podobného můžete prožít i se Střelcem, uchvátí vás smyslem pro „hraní her“. Je ale mnohem dynamičtější a z hlediska Blíženců může v lecčems "přestřelit".

Další Blíženec bude sdílet vaši hravost a kreativitu, ale snadno by se mohlo stát, že se v názoru na stejnou věc nepotkáte. Skvělé intelektuální protějšky najdou Blíženci v Pannách a Lvech.

Blíženci rádi cestují, a tak jim bude vyhovovat i soužití s nějakým vzdušným znamením, které je rádo v pohybu, například s Vodnářem. S ním se také předpokládá intelektuální souznění a také netradiční soužití.