Hádky podle horoskopu: Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

16. července 2018 • 06:00
 • Hádky podle horoskopu: Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

  Proč se někdo při hádkách nechá vytočit do běla a jiný z každého konfliktu utíká? Je to dáno jen charakterem, anebo rozhodují i jiné věci? Přečtěte si, jak se hádají jednotlivá znamení zvěrokruhu. 

 • Beran

  Beran Beran Autor: shutterstock.com

  Na Berany moc nefunguje logika, protože Berani mají svou hlavu a tvrdohlavost je jejich nejsilnější vlastnost. Při hádce obvykle překřikují každého, kdo s nimi vstoupí do debaty. Pokud se vám podaří je přesvědčit, že váš nápad je vlastně jejich nápad, máte jedinečnou šanci hádku ukončit a dostat se jim z cesty. Opatrně s nimi, když se s nimi začnete hádat do krve, můžou začít vracet údery.

 • Býk

  Býk Býk Autor: shutterstock.com

  Býk je podobně jako Beran paličatý, má také pořádné rohy, které umí při hádce dostatečně šikovně použít. Jakmile si Býk něco vymyslí, jen máloco ho dokáže přimět ke změně názoru. Váš nejlepší způsob, jak přežít hádku s Býkem, je oslovit jeho zdravý rozum, zvláště když mu navíc ukážete, že váš způsob je finančně výhodný. Je dobré taky potěšit jejich fyzické smysly – krása a potěšení jsou slabým místem Býků.

 • Blíženci

  Blíženci Blíženci Autor: shutterstock.com

  Pokud se hádáte s Blíženci, postačí, když je přimějete, aby s vámi souhlasili. Ovšem to nutně neznamená, že jste vyhráli. Stejně snadno totiž budou Blíženci souhlasit s opačným názorem, když jim ho někdo další nabídne. Při hádce se musíte snažit Blížence přesvědčit, že nejlepší řešení je vaše cesta, a pokud na ni nepřistoupí, jejich společenský život tím utrpí.

 • Rak

  Rak Rak Autor: shutterstock.com

  Raci nesnášejí konfrontace. Jakmile se Raci pustí do hádky, obvykle to znamená, že se skutečně obávají o někoho, na kom jim záleží. V tom případě nemáte moc šancí hádku vyhrát, je to jejich ochranný instinkt. Bude to trvat nějaký čas, ale pokud jim naznačíte, že všichni budou v pořádku a že se nemusí o nikoho obávat, brzo se uklidní.

 • Lev

  Lev Lev Autor: shutterstock.com

  Když se hádáte se Lvem, pak je nejlepší možnost, jak hádku zvládnout se ctí, když mu budete lichotit. Lvi milují lichotky, a protože jsou také inteligentní, pak brzy pochopíte, proč je dobré jít touto cestou. Lvi jsou tvůrčí a vizionáři, kteří rádi nabízejí svoje vlastní představy o čemkoli, takže dalším způsobem, jak přežít hádku, je naslouchat jim a neskákat jim do řeči.

 • Panna

  Panna Panna Autor: shutterstock.com

  Nebojte se pohádat s Pannou. Panny obvykle argumentují přesně a během několika vteřin mají problém vyřešen. Ony skutečně velmi přesně vidí, kde je jádro pudla. Pokud se hádce nemůžete vyhnout, připravte se na Panny tím, že budete zásobeni fakty, čísly a příklady. Panna nemusí mít samozřejmě ve všem pravdu, takže pokud je udoláte fakty, nemají problém uznat chybu a přijmout váš názor.

 • Váhy

  Váhy Váhy Autor: shutterstock.com

  Váhy se nehádají, Váhy vyjednávají. Takže boj s Váhami nemůžete ani vyhrát, ani prohrát. Jestli jim ukážete, že je vaše pozice spravedlivější nebo že jste to vy, kdo koriguje nespravedlnost, pravděpodobně přistoupí na kompromis. A pokud najdete způsob, jak můžete dostat oba to, co chcete, Váhy to potěší.

 • Štír

  Štír Štír Autor: shutterstock.com

  Štíři považují hádky tak trochu za logickou hru. Když na to nepřistoupíte, ztratí vůči vám respekt a nemáte šanci hádku vyhrát. Štírům říkejte pravdu, i kdyby měla být sebezdrcující. Vyjadřujte skutečné pocity a motivaci. Nesnažte se o cukrování, med Štíři nesnášejí. Štíři budou mít vždycky svou vlastní metodu, ale když budete argumentovat čestně, pravděpodobně vyhoví vašim potřebám.

 • Střelec

  Střelec Střelec Autor: shutterstock.com

  Střelci vědí o všem trochu, ale zřídkakdy jsou odborníky na nějaké téma. Rádi se však učí, takže obvykle zvládají dobře i hádky, které jim mohou ukázat, proč se mýlí a které jim pomohou porozumět problému. Dokonce vám za to ještě poděkují.

 • Kozoroh

  Kozoroh Kozoroh Autor: shutterstock.com

  Kozorozi nemají čas na hloupé šarvátky. Pokud problém přímo nesouvisí s tím, na čem pracují, stačí se jen postarat, abyste jim dokázali, že váš způsob řešení je efektivnější nebo v dlouhodobém výhledu přinese lepší výsledky, a určitě svoje vlastní plány změní.

 • Vodnář

  Vodnář Vodnář Autor: shutterstock.com

  Než se začnete hádat s Vodnářem, měli byste se ujistit, že ho skutečně chápete. Vodnáři mají totiž tendenci vidět věci z odlišných úhlů než většina ostatních lidí, takže se vlastně nemá smysl s nimi hádat. V žádném případě se nesnažte útočit na jejich city – mají je pod kontrolou. Namísto toho se pokuste vysvětlit, kolik dalších lidí by z vašeho nápadu těžilo.

 • Ryby

  Ryby Ryby Autor: shutterstock.com

  Konfrontace je pro Ryby velmi frustrující, takže je pravděpodobné, že při hádce budou souhlasit s čímkoli, jen aby boj zastavily. Mohou skutečně cítit hněv a emocionální strach ostatních a berou to jako součást svých vlastních strachů. To vám přináší určitou výhodu při hádkách. Pokud můžete vyjádřit své skutečné pocity ohledně problému a dovolit Rybám, aby viděly, jak vás to bolí, je pravděpodobné, že hádku raději ukončí samy.

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy