Horoskop: Střelec a láska. S kým zažije drama a s kým vztah na celý život?

8. srpna 2018 • 06:00
Horoskop lásky pro Střelce: Jaké znamení se k němu hodí • Zdroj: Adam Balažovič, Martina Boháčová

Střelcům vládne Jupiter. Jsou znamením ohně a rozmachu a to samé se dá říct i o Střelcích. Milují rozlet, rozmach, rychle se nadchnou pro všechno nové. Jak to ovlivní jejich partnerské vztahy s ostatními znameními?

Štíři jsou považováni za nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Když přijde na sex, nic je nepřekvapí ani nešokuje, protože je velmi pravděpodobné, že i tohle už někdy zkusili nebo zažili. Ve vztahu hledají hlavně neutuchající vášeň, ale i věrnost. Na oplátku nabízejí totéž včetně romantických gest.Štíři jsou považováni za nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Když přijde na sex, nic je nepřekvapí ani nešokuje, protože je velmi pravděpodobné, že i tohle už někdy zkusili nebo zažili. Ve vztahu hledají hlavně neutuchající vášeň, ale i věrnost. Na oplátku nabízejí totéž včetně romantických gest.

Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/336881/partnersky-horoskop-s-kym-vas-ceka-divoky-sex-a-s-kym-laska-na-cely-zivot.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy

Střelci milují vzrušení, pohyb a nové věci. Dokáží si ovšem spočítat, co dává smysl, takže neulítnou jen tak na ledasčem. Partnera si vybírají tak, aby je doplňoval –potřebují tedy ty, kteří je trochu zbrzdí a kteří jim dají stabilitu a jistotu. A to jak emocionální, tak ekonomickou. V takové chvíli se většina Střelců uklidní, a získá tak bezpečný prostor pro své výlety za poznáním a do tajů bytí.

Milují humor, ovšem jejich pohotové vtipy občas někoho zarazí i urazí.

Vztahy, které mohou klapat

Střelci si budou výborně rozumět s Berany. Jejich život bude plný změn, optimismu a spontánních rozhodnutí, což bude oběma vyhovovat. Jeden druhému rozumějí a dokáží se i navzájem podpořit.

Naopak s Býkem mohou Střelci dokázat přísloví, že protiklady se přitahují. Pokud se najdou dva tolerantní představitelé těchto znamení, mohou vytvořit velmi stabilní a inspirativní pár. Střelec bude pro Býka neustálou inspirací, Býk mu zase dodá tolik potřebnou jistotu a klid.

Se Střelci může dobře vycházet i ne moc egoistický Lev. Musí ovšem rozumět legraci, právě protože Střelci humor milují – dobrý vtip je pro ně víc než ohledy k přátelům a sebestředného člověka jejich vtipy často uráží.

Naopak v opozici, která se jen těžko překonává, stojí toto znamení s Blíženci. Blíženci mají totiž sklon všechno analyzovat, což Střelec z podstaty nesnáší.

Autor: redakce Ženy.cz
Klíčová slova:  vztahyláskahoroskopStřelec
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy