Horoskop: Ryby a láska: Kdo je váš osudový partner?

8. srpna 2018 • 06:00
Horoskop lásky pro Ryby: Jaké znamení se k nim hodí • Zdroj: Adam Balažovič, Martina Boháčová

Ryby jsou obdařeny zvláštním smyslem pochopit všechny lidi kolem sebe. Umějí naslouchat, jsou laskavé, vždy ochotné pomoci. Bohužel, ne vždycky se jim daří pochopit samy sebe, a tak se stává, že se celý život zmítají mezi sny a realitou.

Štíři jsou považováni za nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Když přijde na sex, nic je nepřekvapí ani nešokuje, protože je velmi pravděpodobné, že i tohle už někdy zkusili nebo zažili. Ve vztahu hledají hlavně neutuchající vášeň, ale i věrnost. Na oplátku nabízejí totéž včetně romantických gest.Štíři jsou považováni za nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Když přijde na sex, nic je nepřekvapí ani nešokuje, protože je velmi pravděpodobné, že i tohle už někdy zkusili nebo zažili. Ve vztahu hledají hlavně neutuchající vášeň, ale i věrnost. Na oplátku nabízejí totéž včetně romantických gest.

Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/336881/partnersky-horoskop-s-kym-vas-ceka-divoky-sex-a-s-kym-laska-na-cely-zivot.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy

Ryby mají tendence se vázat, a to jak na různé neřesti, tak i třeba na partnera. Proto je pro ně vždy štěstí, když najdou partnera, který sklony k nejrůznějším závislostem nebude podporovat.

Ryby a vztahy

Dokonalé souznění najdou Ryby ve vztahu s Býky. Jsou něžní, láskyplní, jemně rafinovaní, připraveni plnit druhému to, co mu na očích vidí.

Ideálními partnery pro Ryby jsou i Lvi a Berani, jejichž egu bude lichotit neskrývaný zájem a oddanost, kterou jim Ryby dokáží hojně poskytnout. Jelikož potřebují být všude první a nejlepší, nehrozí s nimi ani dlouhé oťukávání. Jakmile jednou podlehnou kouzlu Ryb, nebudou chtít měnit a klidně může jít o vztah na celý život.

Klidná, láskyplná a věrná povaha Ryb se bude hodit také ke štědrým Kozorohům. Naopak ne úplně nakloněny jsou hvězdy ke spojení Ryb a Štíra. Tato znamení spolu budou svým způsobem bojovat.

Autor: redakce Ženy.cz
Klíčová slova:  vztahysexláskahoroskopryby
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy