Video placeholde

Horoskop: Štír a láska. Kde najde žhavý protějšek a u koho vztah na celý život?

Štíři jsou považováni za nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Když přijde na sex, nic je nepřekvapí ani nešokuje, protože je velmi pravděpodobné, že i tohle už někdy zkusili nebo zažili. Ve vztahu hledají hlavně neutuchající vášeň, ale i věrnost. Na oplátku nabízejí totéž včetně romantických gest.

O Štírech se někdy říká, že jsou kvůli své slabosti pro sex chroničtí nevěrníci. Pokud ovšem najdou partnera, do kterého se zamilují, jsou velmi oddaní a nehledají nic nového.

Vztahy, které mohou klapat

Nejlepšími partnery do postele i pro život jsou pro Štíry zase jen Štíři. S těmi opravdu mohou zažít vztah plný vášně, fyzického i psychického porozumění a postupně si umí vytvořit silnou citovou vazbu. Jsou ale poměrně neústupní, takže pokud se neshodnou – a může se jednat i o maličkost – jsou schopni rozpoutat bouři a myslet na konec vztahu.

Výborně budou vycházet také s Raky, jakožto vodní znamení jsou silně citově zaměřeni. Od Raků se totiž dočkají věrnosti a oddanosti, musí mít ale dominantnější náturu a v životě je tak trošku vést. Pak se z toho může snadno vyklubat láska na celý život.

Vášeň Štíra může probudit silný cit i v Panně, která by bez něho někdy žila až příliš klidně a stereotypně. Ona dokáže Štírův rozlet patřičně ocenit, ona ale občas musí pochopit, že Štírovi a jeho emocím nebude vždy plně rozumět.

Naopak Štír a Beran spolu patrně vytvoří svazek plný třaskavé energie, a protože jsou oba hodně neústupní a neochotní ke kompromisům, bude trvalejší soužití asi spíš z říše snů.