Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

30. července 2018 • 06:00
 • Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

  Charakteristiku svého znamení zvěrokruhu nejspíš znáte. Víte ale, jak ovlivňuje ženskou stránku vaší osobnosti? A jaké jsou nejsilnější a nejslabší vlastnosti žen jednotlivých slunečních znamení?

  Beran

  Beran Beran Autor: Shutterstock

  Žena narozená ve znamení Berana je nevypočitatelná, působí nepřístupně, chladně a odtažitě. Někdy to dokonce může vypadat, že ji muži nezajímají, ale opak je pravdou. Tato žena je dokonalá herečka. Má sklony k paličatosti a impulsivnosti, často nejprve jedná a pak teprve myslí. Přestože se její úsudek může jevit jako tvrdý, až krutý, současně okouzluje svou hravostí a potřebou zkusit úplně všechno, co se jí nabídne. Slyší na lichotky, je nevyléčitelně romantická a srší z ní pravá ženskost a silná sexualita.

 • Býk

  Býk Býk Autor: Shutterstock

  Žena narozená pod nadvládou Býka dokonale ovládá umění svádět, aniž by ji to někdy musel někdo učit. Je velmi smyslná a sentimentální, ale vůči partnerovi mívá silné vlastnické sklony. Snadno se nechá ovládnout žárlivostí a nevěru nikdy nezapomene ani neodpustí. Je praktická, na platonickou lásku nevěří a její city jsou stálé a silné. Krátkodobé románky nejsou nic pro ni. Ráda jí a pije a nade vše miluje luxus, pohodlí a hojnost.

 • Blíženci

  Blíženci Blíženci Autor: Shutterstock

  Žena, ve které se ukrývají Blíženci, dělá čest svému znamení. Má v sobě několik dalších žen a ani ona sama nikdy neví, která z nich zrovna dostane hlavní slovo. Bývá skvělou společnicí, je zábavná, inteligentní, vtipná a pohotová. Dokáže dělat několik věcí najednou a neustále se vrhá do něčeho nového. Jelikož si potrpí na vlastní nezávislost, nemívá hned zájem o delší vztahy, které ji svazují. Nosí srdce na dlani, je otevřená, ale období veselosti se u ní často střídá s obdobím depresí.

 • Rak

  Rak Rak Autor: Shutterstock

  Základní charakteristika ženy narozené ve znamení Raka je snadná. Tato bytost je do očí bijícím způsobem romantická, nesmělá, plachá a orientovaná na domov a jistoty. Lpí naprosto na všem, včetně minulosti i nevyhovujících vztahů. Přesto si ale také všechno pamatuje, obzvlášť jedná-li se o příkoří a osobní křivdy. Je výborná hospodyně a kuchařka – také proto, že je šetřivá a s penězi se ochotně rozloučí jedině tehdy, když se utrácejí jako balzám na její bolavou duši. Potřebuje být hýčkána, oceňována a vyžaduje pozornost.

 • Lev

  Lev Lev Autor: Shutterstock

  Lvice je jako diamant ve výkladní skříni: všichni v jejím okolí by se měli zastavit a prostě jen žasnout. Ženu narozenou v tomto znamení poznáte na první pohled. Je panovačná, ale důstojná, nafoukaná, ale laskavá a velkorysá. Svým způsobem je prodejná – potřebuje být středem pozornosti a nic pro ni není důležitější než to, aby byla muži obdivována a aby po ní toužili. Je často zamilovaná, avšak málokdy opravdu milující, protože není schopná se zcela odevzdat. Zpravidla má sklon milovat toho nepravého muže. Je marnivá, utrácivá a nudí ji vše, co zavání rutinou.

 • Panna

  Panna Panna Autor: Shutterstock

  Mezi Pannami se nachází nejméně provdaných žen. Ovšem je to z toho důvodu, že ženy narozené v tomto znamení zpravidla nemohou najít muže, který by vyhovoval jejich vysokým kritickým nárokům. Taková žena se chová seriózně, důstojně a skromně. Věří v sebezdokonalování a celý život se vzdělává. Přestože požaduje nezávislost, její city jsou hluboké. Dokáže je ale velmi dobře skrývat, a proto může navenek působit chladně, až nepřístupně.

 • Váhy

  Váhy Váhy Autor: Shutterstock

  Žena narozená ve znamení Vah vás uchvátí svou elegancí, dokonalým smyslem pro harmonii a absolutním vkusem. Tato žena prahne po obdivu, ale nesmí být příliš okázalý. Má averzi ke všemu, co je pro ni nepřitažlivé. Je výřečná, mnohostranná, sebevědomá a vzrušující, ale také velmi přelétavá. Její city bývají mělké a obvykle nemají dlouhého trvání.

 • Štír

  Štír Štír Autor: Shutterstock

  Žena narozená ve Štíru, nejsmyslnějším znamení zvěrokruhu, je žena, na kterou se nezapomíná. Je extrémně citlivá na vnější podněty, tíhne k extrémům a hloubce a velmi ochotně podléhá svým vášním. Vidí hluboko do motivů ostatních, ona sama ale dokáže být dlouho neproniknutelná a nepochopitelná. Bývá přehnaně kritická a náročná, současně však neuvěřitelně trpělivá a odhodlaná partnerka. Je věrná a stálá, ale pokud ji někdo zradí, neštítí se pomsty. Přesně ví, co chce, a dokáže si na to počkat, klidně i několik let.

 • Střelec

  Střelec Střelec Autor: Shutterstock

  Žena narozená ve znamení Střelce je bez přehánění ženskou obdobou Casanovy. Je otevřená, přímočará, upřímná a marnivá. Smyslem jejího života je bavit se a být bavena. Potřebuje obecenstvo a je nenapravitelná koketa, svůdkyně a optimistka. Na vážné vztahy a manželství ji příliš neužije. Tato žena bude mít velký problém se usadit. Je spontánní a impulzivní – jednou měří a třikrát řeže.

 • Kozoroh

  Kozoroh Kozoroh Autor: Shutterstock

  Žena narozená ve znamení Kozoroha je spořádaná, organizovaná a mívá ve všem řád. Přestože chce mít vše pod kontrolou, mívá v sobě skrytou vášeň a schopnost podlehnout lichotkám. Je odolná a extrémně věrná. Na oplátku se chce cítit žádaná a milovaná. I přes svou zodpovědnost, loajálnost a trpělivost dokáže být někdy velmi krutá. Křivdu neodpustí a bude si ji celý život pamatovat.

 • Vodnář

  Vodnář Vodnář Autor: Shutterstock

  Žena narozená ve znamení Vodnáře je originální, svobodná a chce být za každou cenu svá. Je citlivá, obdařená silným intelektem, bystrá, upřímná a neumí lhát. Vedle toho je ale také paličatá, nezviklají ji ani fakta a nebojí se jít tam, kam by ostatní ani nevkročili. Pro to, aby dostala, co chce, je schopna prakticky všeho. Je hračkou toho, kdo umí zahrát na její city a soucit, a často tak opečovává muže nepochopené manželkou.

 • Ryby

  Ryby Ryby Autor: Shutterstock

  Intenzivně ženská, poddajná, smyslná, taková je žena narozená ve znamení Ryb. Okouzluje svou nadměrnou vnímavostí a vlastností posuzovat vše přes pocity. Je soucitná, ochotná pomoci všem a za každých okolností. Protože se ráda podřizuje, bývá často obětí a až příliš často se zamilovává do nepravých mužů. Jejími negativními vlastnostmi je poměrně velká nepraktičnost a neschopnost vnímat realitu.

  Více o vlastnostech jednotlivých znamení se dočtete v knize astrologa Milana Gelnara Astrologická předehra.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy