Pro jaké povolání jste se narodili? Skrytý talent podle horoskopu!

30. června 2018 • 06:00
 • Pro jaké povolání jste se narodili? Skrytý talent podle horoskopu!

  Jsou věci, které nám jdou automaticky. U někoho je to sport, jiní mají přirozenou autoritu, další zase talent utěšit a uklidnit. Pokud věříte, že váš osud a osobnost ovlivňuje datum narození, pak vás určitě bude zajímat, pro co jste se narodili právě vy. Co říkají hvězdy o vašich talentech?

  Beran

  Autor: iStock
  Berani jsou lidé, kteří potřebují být v pohybu. Berani mají přirozený talent ostatní inspirovat a také na budování nových věcí. A to jak hmotných, tak nehmotných. Vymysleli jste si, jak by měla vypadat vaše ideální pracovna? Jděte do toho, vy na to máte. Stejně jako na naplánování netypické dovolené snů!

 • Býk

  Autor: iStock
  Býci, vy máte talent na vaření! Není jisté, jak moc o tomto daru víte, ale každopádně jakmile se postavíte k plotně, vše, co vykouzlíte, bude kulinářskou symfonií. Přirozeně tušíte, které chutě k sobě jdou a čím vylepšit recepty. A přiznejte si, ono vás to i baví!

 • Blíženci

  Autor: iStock
  Blíženci jsou komunikativní osoby a jejich přirozeným talentem je dávat lidi dohromady. Sami totiž vědí, jak sblížit totálně rozdílné osobnosti, protože sami se s touto zvláštní dvojjakostí také potýkají. Ano, my všichni kolem potřebujeme jejich jazykové schopnosti a socializační talent!

 • Rak

  Autor: iStock
  Možná nejste zaměstnáni jako podnikový psycholog, ale váš skrytý talent je právě v této schopnosti. Vy Raci jste totiž intuitivní, máte porozumění, jste empatičtí a skvělí posluchači! Všechny kolem dokážete uklidnit, když je třeba, takže vy byste byli rozhodně vynikajícím terapeutem!

 • Lev

  Autor: iStock
  Lvi jsou hvězdami salónů a jejich okouzlující povaha dokáže udržet zájem lidí a nemusí vynaložit skoro žádné úsilí. Jde vám to snadno, protože se vám líbí být středem pozornosti. Jste zábavní a váš smích je vaším přirozeným talentem, díky němuž dostanete úplně všechno.

 • Panna

  Autor: iStock
  Panny, vy máte talent být dokonalé! Milujete detaily a nikdy na žádný nezapomenete. Máte jedinečnou schopnost zaměřit se na každý jednotlivý kousek. To je taky důvod, proč jste téměř ve všem, co děláte, dobré. Nikdy vám totiž nic neuteče, nic nepřehlédnete. Ano, to je váš skrytý talent.

 • Váhy

  Autor: iStock
  Nikdo jiný není tak spravedlivý a nestranný jako vy! Váhy jsou nejlepší prostředník v jakékoli diskuzi a když se vaši přátelé nepohodnou, vy je vždycky dáte dohromady a problém vyřešíte. I když se někdy zdá, že jste tak trochu slepé, jste okouzlující!

 • Štír

  Autor: iStock
  Štíři jsou oddaní a mají vzácný dar pochopit problém až do hloubky. Myslíte si, že to dokáže každý? Kdepak, nikoli. Ostatní se musí hodně snažit, aby se jim to povedlo, vy se snažit nemusíte a hned to víte.

 • Střelec

  Autor: iStock
  Střelci mají přirozený talent dělat ostatní šťastnými. Kamkoli přijdou, tam si je všichni oblíbí. Jste velmi přizpůsobiví a rádi navštěvujete nová místa a potkáváte se s novými lidmi. Vaše nadšení je doslova infekční. Rádi sdílíte svoje zážitky a získané znalosti s každým, kdo vám zkříží cestu. Jste to vy, kdo dělá život nádherným.

 • Kozoroh

  Autor: iStock
  Kozorozi umí tvrdě pracovat a často mají více než jedno povolání nebo koníček. Přestože tak moc pracují, dokážou být soustředění a klidní. A jsou skvělí organizátoři. Pokud potřebujete něco zorganizovat – od svatby přes dovolenou po třídenní festival, důvěřujte Kozorohům!

 • Vodnář

  Autor: iStock
  Vodnáři, vy moc dobře víte, kdo jste, a nikdy se nezměníte. Kvůli nikomu ani ničemu. Děláte si věci po svém a lidé to akceptují, protože jste jedineční, sebejistí a máte svoji vnitřní sílu. To je váš talent, který si pěstujte!

 • Ryby

  Autor: iStock
  Ryby jsou nejkreativnější znamení zvěrokruhu. Většinou jste velmi talentované na umění, jako je malování, psaní či fotografování. Dobře využijete svoje schopnosti v designu nebo architektuře. Způsob, jakým dokážete pracovat se svými emocemi, je opravdu obdivuhodný!

Autor: aši
Klíčová slova:  horoskoptalent
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy