Co vás v létě čeká v oblasti vztahů? A hlavně – s kým?

Co vás v létě čeká v oblasti vztahů? A hlavně – s kým? Zdroj: iStock

Láska podle znamení: S kým vás čeká pevný vztah a s kým skvělý sex?

Hvězdy mohou napovědět mnohé o našich povahách a našich kladných i záporných vlastnostech. Na základě toho je tedy možné vytipovat, která znamení k sobě nejvíc pasují – stejně jako to, zda to mezi nimi bude především fyzicky žhnout, nebo je tam potenciál pro něco hlubšího. Po kom byste se měli porozhlédnout vy? Horoskop lásky vám napoví.

Beran

Beran v posteli miluje změny poloh a neustálou aktivitu, naprosto nesnáší nudu. Proto se klidně pomiluje v přírodě na rozkvetlé louce nebo tam, kde ho někdo může načapat. Znamení Berana miluje stejně ohnivé partnery: tedy Střelce a Lvy, ale i aktivní partnery, jako jsou Vodnáři.

TIP NA VIDEO: Horoskop lásky na léto. Čeká vás žhavá dovolenková aféra?

Video placeholde

Horoskop lásky pro další znamení najdete v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk

Býci si potřebují najít ideálně takového partnera, který je finančně zabezpečený a může jim dát stabilitu a jistotu. Mají rádi sex a dokážou jím i zotročovat: zbožňují, když před milováním vládne napjatá situace. Přestože Býci preferují pevnost, mají také rádi dobrodružství. Proto jsou pro ně vhodní například Střelci, Berani, Vodnáři či Raci.

Pokračování 3 / 12

Blíženci

Blíženci jsou při milování velmi komunikativní a neustále něco řeší. Jejich partneři jsou z toho často nešťastní, protože Blíženec si i v nejlepším na něco vzpomene a chce to ihned probrat. Na to by si měli dávat pozor. Podle hvězd jim v lásce a sexu vyhovují Lvi, Berani, ale také Panny, protože i těm vládne Merkur. Většina Blíženců si bude také rozumět s Vodnáři a dalšími vzdušnými znameními.

Pokračování 4 / 12

Rak

Rakům se často stává, že o ně stojí někdo, koho nechtějí, a oni zase touží po tom, kdo nechce je. I když by to nikdy nepřiznali, potřebují se v lásce trochu trápit. A přitom každý Rak touží po romantickém a dlouhodobém vztahu, který nebude založený jen na erotice, ale i na souznění duší. Hodí se k nim Ryby, Berani či Střelci a jakékoli aktivní znamení: mohou si rozumět i s Blíženci.

Pokračování 5 / 12

Lev

Lvi milují partnery, s nimiž se mohou chlubit. Chtějí vedle sebe někoho, kdo má krásnou postavu, originální styl nebo něčím vyniká. Na sebe už ale Lvi tak přísní nejsou. Tohle znamení se rádo předvádí i v posteli, a tak se s ním při sexu nikdy nebudete nudit. Hodí se k nim Berani, kteří bývají úspěšní, Střelci a Vodnáři, kteří Lvy umí rozveselit.

Pokračování 6 / 12

Panna

Panny se celý život zamýšlejí nad tím, jestli není čas vnést do sexuálního života něco nového. Inspirativních nápadů je kolem spousta! V sexu i ve vztahu potřebují partnera, který je rozproudí, proto se k nim hodí například Blíženci, Střelci, Vodnáři nebo Berani.

Pokračování 7 / 12

Váhy

Váhy mají rády krásu: rády se hezky oblékají a při milování potřebují, aby i sex byl estetický. Potřebují barvy či atypické prostředí, velmi rády se hladí a objímají. Váhy baví polohy, ve kterých mohou střídat dominanci i submisivitu. Podle partnerského horoskopu se k nim hodí diplomatická znamení, například Panny (ale nesmí je kritizovat), Kozorohové (ale nesmí je omezovat) či Raci (ale nesmí jim usávat finance).

Pokračování 8 / 12

Štír

Pokud jde o sex, Štíři mají rádi, když je v něm spousta tajemství. Jejich partner by měl stále přicházet s něčím novým, samozřejmostí by měly být i erotické pomůcky. Štíři jsou také velmi pocitoví lidé. Dobré spojení je Štír a Štír, ale aspoň jeden z nich by měl být finančně zabezpečený. Pro Štíry jsou totiž finance dost důležité.

Pokračování 9 / 12

Střelec

Partner je pro Střelce úkol, který je potřeba zdolat. V sexu myslí hodně na sebe, jak to chtějí oni. Je to veselé znamení, které vedle sebe potřebuje někoho se smyslem pro humor. Hodí se k nim Berani, Býci a někteří Lvi – ale jen takoví, kteří se neuráží.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Kozoroh je zemské znamení a vládne mu Saturn. Saturn je v astrologii planeta, která hlídá, aby byl pořádek, systém a řád. Vybízí ke kvalitním výkonům a k systematické práci. Pro Kozorohy jsou proto vhodná znamení, která se nedají zlomit. Jsou to například Berani či Střelci, mohou si rozumět i s Býky nebo Blíženci, protože stejně jako Blíženci jsou i Kozorohové velmi inteligentní.

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Vodnáři jsou zábavní, energičtí a družní lidé. Jejich partneři s nimi musí chodit do společnosti. Pro Vodnáře se hodí znamení stejně volné, jako jsou oni sami – Berani, Střelci a Blíženci. V žádném případě se k nim nehodí znamení, které je spořivé, nepružné a striktní.

Pokračování 12 / 12

Ryby

Pokud žijete s Rybami, musíte si dávat pozor na peníze: kde není hojnost, končí jejich láska. Kromě toho mají Ryby sklon k závislostem, proto by si měly vybírat partnery, kteří jsou pevní a stabilní a dokážou je udržet na uzdě. Hodí se k nim Býci, Berani, Váhy a Raci. Potřebují partnery, kteří jsou emočně vyspělí a budou o ně pečovat.

Doporučujeme

Načíst další články