Bez ohlášení k nim nechoďte: 4 znamení, která nesnáší nezvané návštěvy

2 min čtení

2 min čtení

Existují lidé, kteří milují společnost včetně neohlášených návštěv. Vždy mají doma nějaké pohoštění a mile rádi si vyslechnou novinky z vašeho života. A pak jsou tací, kteří hosty ve svém teritoriu vyloženě nesnáší – a u těch nezvaných to platí dvojnásob. Kterých znamení zvěrokruhu se to týká?

Sobota večer, zazvoní zvonek – a za dveřmi je ubrečené kamarádka s lahví prosecca. Naříká, že se zase pohádala s přítelem a chce to probrat. Pro většinu lidí jasná pozvánka do bytu a rychlá změna plánu. Ne všichni ale ve svém teritoriu hosty strpí, tím spíš ty neohlášené. Která znamení zvěrokruhu jsou raději sama doma?

TIP NA VIDEO: Horoskop pro rok 2022

Rak

Raci svůj domov vnímají jako posvátnou svatyni. Rádi zůstávají celé hodiny o samotě schoulení nad dobrou knihou, s hrnkem čaje a malou svačinkou na stole. Jejich domov je často v dokonalé rovnováze, perfektně uklizený, krásně zařízený, vonící čerstvě vypraným prádlem. Když přijdou hosté, hrozí, že tuto jejich oázu harmonie naruší, a proto Raci návštěvám nefandí. A pokud se jim domů někdo vetře nečekaně a bez pozvání, bože chraň – to doslova nesnášejí!

Která další znamení nesnáší nezvané hosty? To se dozvíte v následujících kapitolách. >>>