Nosili jste je taky? 10 nejbizarnějších trendů posledních 20 let

Z rádií vyhrávaly Britney, Shakira a Anastacia, kluci nosili fedory a po vzoru svých hudebních idolů si nesmyslně lepili náplasti na tváře. A všichni jsme dělali fashion nálety do Kenvela a New Yorkeru. Teď se móda definující éru po roce 2000 vrací a opět výrazně ovlivňuje aktuální trendy. Zároveň ale dala vzniknout několika módním kreacím, u kterých můžeme jen doufat, že se do módy už nikdy nevrátí. Které to jsou? A pamatujete si na ně?

Ach, ty džíny!

Denimovou mánii po roce 2000 má mnoho z nás spojených hlavně s legendární fotografií Britney Spears a Justina Timberlakea ve sladěných (a také dost bizarních) modrých outfitech. Jenže džíny toho v té době uměly nabídnout podstatně více. Základem byl samozřejmě extra nízký pas, který mimochodem letos vzkřísila italská značka Miu Miu. Jenže to k celkovému úspěchu ještě nestačilo.

TIP NA VIDEO: Džíny z roku 2000 se vracejí do módy. Jak vypadají?

Džíny proto byly často ještě ozvláštněny vázáním, které nahrazovalo klasický poklopec. Někdy bylo takové efektní zdobení k vidění klidně i po celé délce nohy v místě kalhotových lampasů. A pokud jste chtěli jít ještě o jeden módní level výš, na holé bříško jste si pro jistotu dali ještě stříbrný ultra tenký pásek. Kdo by ho chtěl nosit na kalhotách, když jej může nosit nad nimi?!

Afro copánky, ultra krátký topík, vykukující podprsenka, tenký pásek mimo kalhoty a extra nízké džíny. Christina Aguilera se s tím nemazlila.

Článek pokračuje na další straně. >>>