Zcela bez práce: 10 letních účesů, které máte hotové za pár sekund

Po krátké deštivé přestávce se nejspíš můžeme opět pomalu připravovat na tropy. Během horkých dní ale většina z nás nemá pomyšlení na vytváření složitých vlasových kreací, případně trávení spousty času v koupelně s rozpálenou žehličkou či kulmou. Pojďte se proto inspirovat deseti jednoduchými účesy, které vypadají krásně a přitom jsou zcela jednoduché.

Co mají kromě praktičnosti a rychlosti společného? Všechny zároveň patří mezi nejvíc trendy účesy tohoto roku. Pandemie nás všechny naučila, že již dávno neplatí pravidlo, že dokonalé vlasy a nápadité outfity musíte vytvářet hodiny. Ba naopak. Jak móda, tak svět krásy stále více vyznávají jednoduchost, pohodlí a praktičnost, které jdou ruku v ruce s efektivností a kreativitou. Tak který z těchto bleskurychlých účesů bude ten váš?

Sepnuté pramínky

Ideální na rande i romantický piknik. Vezměte v oblasti spánků po jednom prameni vlasů a vzadu oba sepněte k sobě. Použít můžete buď výrazný skřipec, nebo gumičku. Skvěle k tomu poslouží třeba ty s mašlí, které jsou instagramovým hitem léta. Dbejte zároveň na to, aby prameny nebyly sepnuté příliš natěsno. Nejen, že vás z toho po chvíli může rozbolet hlava, ale účes ani nebude vypadat přirozeně. A to rozhodně není cílem.

Loading

Článek pokračuje na další straně >>