Na detailech záleží: 45 vlasových doplňků, které by vám neměly chybět

13. května 2021 • 06:00
 • Perfektní účes je samozřejmě důležitý. Svoji hřívu ale můžete povýšit na vyšší úroveň také pomocí vlasových doplňků. Ty letošní si zakládají na kombinaci elegance a roztomilosti a navíc budou ladit ke každému outfitu.

  Výrazné čelenky

  I přestože první letošní vlaštovky naznačovaly, že tento rok bude patřit především tenkým čelenkám, s přibývajícími měsíci se zdá, že v kurzu budou také jejich výraznější a nápadnější sestry. Na jedné straně se o slovo hlásí koženkové čelenky s podobným řasením, jaké je letos extra trendy na letních sandálkách, na druhé vedou zase ty s velkým uzlem uprostřed. Pestrá je také samotná nabídka materiálů a zpracování – v obchodech narazíte na kousky s imitací zvířecího chlupu, vyrobené z rafiového lýka nebo nevyztužené háčkované s pravým boho nádechem.

  Další trendy doplňky do vlasů najdete na následující stránce >>

 • Šátky jsou zpět

  Pamatujete si na dobu okolo roku 2000, kdy ve velkém zejména děti a teenageři nosili do trojúhelníku zavázaný šátek na hlavě? V té době letěl jak klasický bandana vzor, tak třeba denimová verze s kvítky či kostky. Letos zažíváme velké déja vu, neboť šátky ohlásily značný comeback. Noste je buď ve stylu výše zmíněné nostalgie, nebo uvázané jako čelenku s uzlem na týlu a volně vlajícími konci zpod vlasů. Budou skvělou volbou k jednoduchým či květovaným šatům, saku s džíny nebo k monochromatickým lookům, kterým dodají na zajímavém detailu.

 • Romantické mašle

  Jak už bylo zmíněno, vlasové doplňky si letos zakládají především na výraznosti a nepřehlédnutelnosti. I kvůli tomu by vám rozhodně ve vaší výbavě neměla chybět gumička s mašlí. A čím větší a s delšími konci bude, tím lepší. Obchody si letos připravily nespočet variant na tento kousek, vybírat tak můžete z cool zvířecích vzorů, tylových materiálů i plisovaných látek.

   

  TIP NA VIDEO: Jaký střih vlasů letos zvolit?
  Kadeřnictví jsou otevřená! S jakým střihem letos rozhodně nešlápnete vedle? VIDEO Videohub

 • Skřipce všech velikostí

  Nejsou jen praktickou pomůckou při letních vedrech nebo když si chcete poležet ve vaně. Skřipce platí za jeden z nejklíčovějších doplňků letošního roku. Noste buď jeden velký, nebo několik menších naráz. Velmi dobře vypadají především v kombinaci s elegantním outfitem a rozhodně se nemusíte bát ani roztomilých kousků třeba ve tvaru motýlků.

 • Sponková nostalgie

  Roztomilost na entou, která nepatří jen do výbavy malých holčiček. Sponky se opět nosí ve velkém. Čím více jich na hlavě budete mít, tím lépe. Se sytými a neonovými barvami se v myšlenkách vraťte o dvě dekády nazpět na ravové party nebo se s pomocí perlových verzí proměňte v romantickou duši. Volba je zcela na vás. Chybu neuděláte ani, když sáhnete po setu v pastelových nebo zemitých barvách, případně po vzoru želvoviny.

   

  TIP NA VIDEO: Jak zamaskovat odrosty?
  Jak zamaskovat odrosty VIDEO Vlastní

 • Scrunchie jako sázka na jistotu

  Velké látkové gumičky scrunchie byly nepostradatelnou výbavou v 90. letech. Před pár lety se ale opět přihlásily o slovo a těší se velké oblibě doteď. Dokážou pozvednout jakýkoliv outfit a skvěle fungují jako hravý prvek. Letos se obzvlášť zkuste zaměřit na pastelové odstíny, vzor kostky gingham a na koženkovou variantu, která dodá správný drama punc i zcela minimalistickému looku.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy