Nejkrásnější látkové gumičky z podzimních a zimních kolekcí! Vyberte si

16. října 2020 • 06:00
Leonie Hanne • Foto: profimedia.cz

Stejně jako ozdobné sponky a čelenky, tak i gumičky zůstávají na výsluní, jen mění svůj vzhled z letního na podzimní a zimní. Jaké látkové gumičky by vám aktuálně neměly chybět ve sbírce?

Plastové skřipce i skřipečky, sponky s perličkami, kamínky či nápisy a v neposlední řadě také látkové čelenky a gumičky. Vlasové doplňky inspirované devadesátkami jsou už několikátou sezónu absolutním must-have! A jelikož většinou tyhle super cool doplňky stojí pár korun, můžete jich mít rovnou celou sbírku. 

Aktuálně nejvíce frčí podzimní a zimní provedení látkových gumiček, ale pokud máte oblíbenou saténovou z léta, rozhodně ji nemusíte teď přestat nosit. Typické materiály jsou teď koženka, samet, plyš a také umělá kožešina. Přesně takové gumičky vám budou dokonale ladit k zimnímu kabátu nebo kožíšku. Na vánoční a silvestrovské večírky (snad se nějakých dočkáme) jsou zase jako stvořené gumičky ze zdobné organzy, z třpytivé látky nebo poseté flitry. 

A jaké účesy si s látkovou gumičkou můžete vytvořit? Můžete vsadit na znovu oblíbený falešný culík, roztomilý drdůlek, jaký nosí stylové Skandinávky, nebo třeba klasický culík, který ozdobíte hned dvěma nebo klidně třemi gumičkami. A když zrovna chcete mít vlasy rozpuštěné, noste gumičku na ruce místo náramku. Jednak to vypadá skvěle a za druhé ji budete mít neustále při sobě. 

Tipy na podzimní a zimní látkové gumičky najdete v galerii: 

Fotogalerie

22 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy