Nejkrásnější sponky z podzimních kolekcí & tipy, jak je nosit!

Pokud jste propadly kouzlu hravých vlasových sponek, rozhodně se jich nemusíte vzdávat ani na podzim. Naopak! Jsou ještě o něco víc cool. 

Začalo to perlovými klipy, pokračovalo sponkami s nápisy a štrasovými kamínky a aktuálně jsou v kurzu naprosto všechny sponky, na které si vzpomenete. Pokud bychom ale měly přece jen najít něco, co sponky z podzimních kolekcí spojuje, je to zlatý a bronzový akcent. Ten se na sponkách objevuje nejčastěji ve spojení s perličkami, transparentními i barevnými kamínky nebo mramorováním.

Sponky jsou čím dál populárnější, protože roste i obliba hravých holčičích účesů. Mimo jiné jsou sponky také skvělým pomocníkem, který dokáže zkrotit neposlušné vlasy, ale i zamaskovat neumyté. Sponky si zkrátka zamilujete! Můžete s nimi totiž vytvářet nespočet účesů podle nálady a navzájem je mezi sebou různě kombinovat.

Jednou, dvěma, ale klidně i pěti sponkami můžete například připnout ke straně ofinu, na kterou ten den nemáte náladu nebo vám zkrátka překáží, nebo jimi připnout ke straně vlasy lemující obličej. Někdy také vyzkoušejte zarolovat pramínek nebo ho splést do copánku a připevnit nad uchem sponkou.

Skvěle vypadá, když sponkou oživíte jednoduchý culík. Můžete ji (nebo víc) umístit nad culík, pod culík, těsně nad krk nebo kolem uší. Je to jen na vás. Skvěle vypadají také copy ozdobené sponkami. Zkrátka zkoušejte, cokoliv vás napadne.

Inspirujte se u slavných influencerek, jak vlasové sponky nosit!

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading

Tipy, kde sehnat ty nejkrásnější sponky, najdete v galerii: