Trendy vlasy na podzim: Jaké střihy a účesy budou již brzy v kurzu?

15. srpna 2020 • 06:00
 • Trendy vlasy na podzim: Jaké střihy a účesy budou již brzy v kurzu?

  Chystáte se po létě na změnu? Nebo se jen těšíte, až konečně vyměníte letní „rychlodrdol" za něco sofistikovanějšího? Máme pro vás největší vlasové hity, které ovládnou letošní podzim. 

  Ofina

  Jestli po létě toužíte po změně, zkuste zapřemýšlet, jestli nevyzkoušet ofinu. Už za pár týdnů začne být hodně populární. Než se do odvážného kroku pustíte, poraďte se nejprve se svým kadeřníkem. A zároveň počítejte s tím, že s ní budete mít trochu víc práce. Ofina si totiž ráda dělá, co chce.

  Celine, AW20 Celine, AW20 Autor: profimedia.cz

  Další trendy střihy a účesy najdete na další stránce >>

 • Fresh blond

  Když se vlivné modelky Emily Ratajkowski a Kaia Gerber ze dne na den proměnily z brunetek na blondýnky, bylo téměř jasné, že je bude hodně žen následovat. A taky že jo! Dokonce se z přirozené blond s tmavším odstínem u kořínků stal letošní podzimní hit. Tak co, troufne si také?

  Dolce & Gabbana, AW20 Dolce & Gabbana, AW20 Autor: profimedia.cz

 • Praktický bob

  Další velkou změnou může být i výrazné zkrácení! Letošní podzim totiž fandí krátkým vlasům. Nejoblíbenější bude takzvaný bob, tedy mikádo, ale ještě o trošku kratší (pár centimetrů nad ramena). Je naprosto ideální na úpravu, stačí ho jen v rychlosti přežehlit, nebo naopak udělat pár vlnek kulmou či pouze nastříkat solný sprej a pomačkat pomocí prstů. 

  Rodarte, AW20 Rodarte, AW20 Autor: profimedia.cz

 • Efektní twist

  Loni si především skandinávské influencerky oblíbily takzvaný buřtíkový culík (určitě ho znáte z dětství). Letos ho střídá velmi podobný twist. Stačí jen vyčesat si klasický culík, zagumičkovat ho, rozdělit na dva prameny a ty zatočit až ke konečkům. Jednoduché, ale velmi efektní! K účesu pak můžete podle nálady přidat mašli, ozdobnou sponku nebo třeba látkovou čelenku. 

  Jonathan Simkhai, AW20 Jonathan Simkhai, AW20 Autor: profimedia.cz

 • Pěšinka na stranu

  Malá změna, velký rozdíl! Zkuste si po mytí vlasů posunout pěšinku hodně na stranu, vlasy buď uhlaďte do precizního culíku, nebo naopak vsaďte na messy look a vzniklou patku vyfoukejte do objemu. Je to skvělá změna, která je v kurzu a zároveň ji můžete kdykoliv vzít zpátky. 

  Valentino, AW20 Valentino, AW20 Autor: profimedia.cz

 • Šátky

  Nejstylovějším vlasovým doplňkem bude brzy šátek! Můžete ho nosit hned na několik způsobů – jako čelenku, ovázat s ním culík nebo ho uvázat pod bradou či na týlu (jako nosila Brigitte Bardot). 

  Dior, AW20 Dior, AW20 Autor: profimedia.cz

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy