16
Fotogalerie

Přejděte z léta plynule do podzimu: Těchto 5 barev ovládne trendy v pedikúře

Léto se pomalu chýlí ke konci a s ním končí i nošení otevřených bot. Nicméně září bývá v posledních letech velmi teplé a jen máloco je letos víc trendy než dobře padnoucí džíny, trenčkot a luxusní sandálky. Dokonalá pedikúra je proto aktuální i na podzim. Pokud tápete, jaké barvy jsou vhodné pro zářijové dny, máme pro vás pět odstínů, se kterými můžete plynule přejít z léta do dalšího ročního období.

Nude tóny

S nude odstíny se zatím nemusíte loučit. Byly hlavním trendem léta a zdá se, že si svou pozici udrží i na podzim. Stále platí, že jejich univerzálnost a jednoduchost tvoří dokonalou symbiózu s jakýmkoliv outfitem. Ať už to budou sytě růžové letní šaty nebo džíny a kašmírový svetřík, nude pedikúra celek sofistikovaně doplní. 

TIP NA VIDEO: Jak si vytvořit krásnou pedikúru i manikúru?

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 5

Šťavnatá oranžová

Šťavnaté pomeranče v létě, spadané listí na podzim. Co tyto dvě zdánlivě nesouvisející věci spojuje? Oranžová barva! A přesně proto se stala jedním z hlavních trendů letošního podzimu, co se pedikúry (ale i manikúry) týče. Oranžové odstíny vypadají skvěle na opálené i světlé kůži a vy s nimi můžete skutečně přejít plynule z horkého léta do sychravého podzimu. 

Pokračování 3 / 5

Klasická černá

Zatímco v létě jsme upozorňovali na velmi trendy pedikúru v barvě hořké čokolády, na podzim se budeme opět vracet ke klasické černé. Na nohou vypadá opravdu velmi sofistikovaně a luxusně zároveň. Hodí se ke všem odstínům bot, i když s těmi černými vytváří perfektní monochromatický a minimalistický look.

Pokračování 4 / 5

Khaki zelená

Trendy zemitý odstín, který má v módě i kosmetice své čestné místo. Khaki zelená opravdu není výsadou vojenských jednotek a zakomponovat ji do manikúry a pedikúry je záležitost navýsost trendy. Vypadá velmi elegantně, zvlášť pokud ji zkombinujete s bílou či béžovou barvou oděvu a bot.

Pokračování 5 / 5

Návrat bílé

Bíle nalakované nehty byly must have po několik sezón. Tedy hlavně ty na rukou. Bílá se ale letošní podzim přesouvá do sandálků a vypadá v nich snad ještě lépe než jakákoliv jiná barva. Podobně jako je tomu u černé pedikúry, i zde platí, že bude tvořit perfektní monochromatický match s bílými botami i outfitem. Tato barva je paradoxně podobně výrazná jako protikladná černá, proto je potřeba myslet na to, že i sebemenší oděrka zde bude velmi viditelná.

Doporučujeme

Načíst další články