.

.

.
.
.
.
.
12
Fotogalerie

Připravte své nohy do sandálků: Těchto 5 barev ovládne letošní trendy v pedikúře

Letní teploty jsou konečně tady a s nimi také otevřená obuv všeho druhu. Těšíte se na to, až vynesete své nové sandálky, a už plánujete návštěvu pedikérky? Pokud stále nevíte, do jaké barvy své nehty zahalit, máme pro vás pár tipů. Vládne jim nesmrtelná klasika i odstíny, které velmi citlivě doplní jakýkoliv váš letní outfit.

Barvy čokolády

Ať se tato barva může na první pohled jevit jako typicky podzimní, letos je opak pravdou. Hnědá je velmi tvárná, a perfektně tak ladí s neutrálním šatníkem. Jedná se o bezpečnou volbu pro každého, kdo řeší to, aby se barva nehtů na nohou nebila s odstínem obuvi. S černými, hnědými či bílými pantoflíčky vytvoří perfektní symbiózu, u těch barevných zase nechá vyniknout botu samotnou.

TIP NA VIDEO: Jak si vytvořit krásnou pedikúru i manikúru?

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 5

Světle růžová

Světle růžová barva na nehtech je univerzální po celý rok. Podobně jako neutrální nude odstíny totiž vytváří jednoduché a nositelné kombinace v rámci jakéhokoliv outfitu. Příliš nevyčnívá, ale nehty díky ní vypadají čistě a uhlazeně. Letos je navíc dáván důraz na přirozený vzhled nehtů, které působí zdravě a pěstěně. S touto barvou tak nešlápnete vedle.

Pokračování 3 / 5

Elegantní tělové odstíny

Nude odstíny jsou žhavým trendem léta. Podobně jako baby pink či hnědá totiž vytvářejí určitou synergii mezi pedikúrou a zvoleným outfitem. Pokud toužíte po tělových odstínech, volte takové, které jsou buď o několik odstínů tmavší nebo světlejší, než je vaše přirozená barva pleti. Velkou výhodou tohoto lakování je také fakt, že malé odchlípnutí nebo odrost nebude do očí bijící.

Pokračování 4 / 5

Francouzská pedikúra

Francouzská manikúra snad nikdy nevyjde z módy. I přesto, že zažívá své vzestupy a pády, nic s ní nezkazíte. Letos se však opět dere na vrchol a francouzské „špičky“ jsou žhavým trendem letošního léta. Klasické bílé tipy jsou spolehlivou volbou, pokud se však nebojíte experimentovat a ráda byste do tohoto typu lakování vnesla trochu barev, nechte si ji vytvořit s pomocí barevných laků. Velmi oblíbené jsou odstíny zelené, modré, ale i oranžové či červené.

Pokračování 5 / 5

Zářivě rudá

Zářivě červená barva na prstech u nohou nikdy neomrzí a vídáme ji každé léto. Hned po francouzské manikúře se jedná o nečastěji používanou barvu v manikúře i pedikúře. Ideální je vybrat odstín červené podle tónu vaší pleti. Podobně, jako je tomu u rtěnky, mají i červené laky na nehty buď modrý, nebo oranžový podtón. V létě se můžete řídit také tím, jak moc je vaše pokožka opálená. Odstíny s oranžovým nádechem vypadají skvěle na opálené kůži, zatímco domodra laděná červeň bude slušet těm z nás, na které sluníčko moc nechytá.

Inspiraci na letní pedikúru najdete v galerii.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.