12 nejkrásnějších odstínů červených laků na nehty!

Ať už je zrovna červená barva v kurzu nebo ne, existují tři věci, se kterými nikdy nešlápnete vedle – červené spodní prádlo, červená rtěnka a v neposlední řadě červený lak na nehty. Vybrali jsme pro vás laky, které si rozhodně zamilujete!

Trendy v manikúře se mění stejně rychle jako ty módní, ale stálice zůstávají. To znamená, že stejně jako se vám v šatníku neztratí kožený křivák nebo bílá košile, nikdy neuděláte chybu červeným lakem na nehty. Díky červenému laku si během chvilky vytvoříte manikúru vhodnou na večírek, ale i na běžné nošení. Stačí mít jen kvalitní lak, který vydrží několik dnů a má výraznou sytou barvu.

Na lakování si dejte vždy záležet, protože vám díky tomu manikúra mnohem déle vydrží. Před samotným nanesením laku odmastěte nehty pomocí odlakovače nebo lihu a pak naneste podkladový lak. Ten nechte dostatečně dlouho zaschnout a teprve poté se pusťte do lakování červeným lakem. Pro dokonalé krytí vsaďte na dvě vrstvy. Až poslední vrstva zaschne, aplikujte ještě top coat.

Skvěle vám poslouží také matný top coat, kterým stačí po pár dnech klasický lesklý lak přetřít, a během pár vteřin si tak vyčarujete novou matnou manikúru.

Tipy na skvělé červené laky najdete v galerii: