Jak nosit košili? Tři originální způsoby, které vás neomrzí!

6. prosince 2018 • 06:00
Jak nosit bílou košili • Zdroj: Karel Dlabač

Bílá košile je základ šatníku, ale mnohdy může působit fádně. Máme pro vás tři způsoby, jak ji kombinovat, které vás nikdy neomrzí a vnesou do vašeho oblékání svěží vítr. 

Základem je, aby vám bílá košile dokonale padla, pak už s ní můžete vymýšlet různé kreace. Přestože je považovaná za elegantní kousek, skvěle si rozumí s džínami, a to i s těmi, které mají k eleganci hodně daleko. Bílá košile a roztrhané boyfriend džíny jsou perfektní duo. Pokud chcete svůj outfit ladit spíše do zmiňované elegance, přidejte padnoucí černé sako, lodičky a kabelku do ruky. Džíny takový outfit osvěží, ale stále budete za dámu. 

Mixování různých stylů je populární, a tak se toho nebojte ani v případě, že k bílé košili obléknete sukni. Obujte boty na podpatku, velkou kabelku vyměňte za psaníčko a celému modelu dodejte mladistvost a rockový nádech koženým křivákem. 

Nebojte se bílou košili zakomponovat i do ležérního outfitu. Oblékněte pod ni rolák, vsaďte na pohodlné plátěné kalhoty, vycházkové chelsea boots a praktický, ale stylový batoh. 

Jak košili kombinovat, uvidíte ve videu:

Jak nosit bílou košili VIDEO Karel Dlabač

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy