Účesy, které ovládnou letošní zimu. Inspirujte se!

3. prosince 2018 • 06:00
 • Ať už máte dlouhé vlasy, které by vám záviděla i Disney princezna, nebo nosíte krátký mladistvý sestřih, mezi novými trendy účesy si rozhodně vyberete. V následujících měsících budou v kurzu ofiny, masivní copy i baletní drdoly. 

  Masivní copy

  Není nutné, abyste radikálně měnila svůj oblíbený sestřih, stačí si jen občas vytvořit účes podle posledních trendů. Pokud máte šikovné ruce, zapleťte si čas od času cop. Je jedno, jaký účes vymyslíte, důležité je, aby byl cop (copy) nápadný a objemný. Inspirujte se třeba u herečky Blake Lively. Pokud byste chtěly účes oživit, svažte cop sametovou stuhou. 

  Blake Lively Blake Lively Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Pěšinka uprostřed

  Daniela Peštová Daniela Peštová Autor: profimedia.cz
  Další nenáročnou proměnou je přehození pěšinky. Pokud jste zvyklá ji nosit na straně, zkuste si ji učesat veprostřed. Aktuálně je to totiž v kurzu (že by díky vévodkyni Meghan?). Ovšem ne každému takto umístěná pěšinka lichotí. Jestli sluší vašemu tvaru obličeje, se dozvíte ZDE!
 • Baletní drdol

  Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence Autor: profimedia.cz
  Vysoko vyčesané a precizně zamotané drdoly, které připomínají účes baletek, jsou zase zpět. Jsou perfektním maskováním, když nemáte čas umýt vlasy. Z vysoko vyčesaného culíku se vám bude drdol nejlépe vytvářet, když vlasy splete do copu, ten zamotáte a upevníte vlásenkami. 
 • Ledabylé vlny

  Vanessa Moody Vanessa Moody Autor: profimedia.cz
  V kurzu jsou sice dokonale uhlazené drdoly, ale co se týče rozpuštěných vlasů, je to pravý opak. Rozevláté a nepravidelné vlny můžete nosit každý den, hodí se pro běžné situace i společenské akce. A pokud si troufnete na ofinu, noste ji také neupravenou a lehce zvlněnou stejně jako modelka Vanessa Moody. 
 • Krátký nadýchaný sestřih

  Zendaya Zendaya Autor: profimedia.cz
  Účes, který si vyzkoušelo mnoho dětí bez ohledu na pohlaví. Pamatujete taky na "hříbek", jak se mu nechvalně přezdívalo? Je zpátky! Naštěstí v trochu jiné a slušivější podobě.
 • Krepování

  Backstage Beauty London Backstage Beauty London Autor: profimedia.cz
  Návrat trendů z 80. let zdaleka nekončí. Dalším výrazným prvkem tehdejší doby, který hlásí velký comeback, jsou krepaté vlasy. Tato úprava sice dává vlasům trochu zabrat, a tak není dobré je krepovat každý den. Jednou za čas ale tímhle retro účesem rozhodně nic nezkazíte. 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy