Jaký účes by mi slušel? Rozhodujte se podle tvaru obličeje!

19. července 2018
Jaký účes by mi slušel? Rozhodujte se podle tvaru obličeje!
• Foto: istock.com

Toužíte po změně, ale nejste si jistá, jestli vám vysněná ofina nebo stylové mikádo budou slušet? Stačí vědět, jaký máte tvar obličeje, a my vám poradíme. 

Účesy pro oválný obličej

Úzký oválný obličej je výhra! Díky symetrii vám totiž bude slušet jakýkoliv účes. Nemusíte se tak bát experimentovat. Můžete vyzkoušet hravý pixie sestřih, posouvat pěšinku podle chuti a někdy vyžehlit do hladka, jindy zase vytvořit nespoutané vlny. Tipy na účesy a styl podle celebrit s oválným obličejem najdete zde:

Účesy pro trojúhelníkový obličej

Trojúhelníkový neboli srdcovitý tvar obličeje se vyznačuje širším čelem a úzkou špičatou bradou. Nápadný rozdíl mezi horní a dolní šířkou obličeje se dá lehce zamaskovat líčením a vhodným sestřihem, stejně jako se dá opticky lehce zaoblit i ostře řezaná brada. Tipy a inspiraci najdete v našem článku:

Účesy pro hranatý nebo obdélníkový obličej

Ženy s hranatým obličejem mají velmi ostré rysy. Nápadné jsou především vystouplé lícní kosti a čelist. Správným líčením, úpravou obočí a účesem se snadno docílí optického zúžení v oblasti brady a lehkého zjemnění ostrých rysů. Tipy hledejte zde:

Účesy pro kulatý obličej

Kulatý tvar obličeje je velmi častý. Vyznačuje se velmi jemnými rysy, symetrií a nevýraznou bradou. Vhodný účes dokáže obličej opticky zúžit. Nejlepší inspiraci najdete zde:

Víme také, které barvy jsou trendy v roce 2018 a jakou barvu vlasů zvolit pro jarní, letní, podzimní a zimní typ.

Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. S námi zhubnete zdravě a napořád!

 

1080p 720p 360p