Beauty trendy z roku, ve kterém jste se narodila! Tupírování, modré stíny i afro

28. listopadu 2018 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

Když nastoupí nějaký žhavý beauty trend, ani si ho pořádně neužijeme, protože ho zase vystřídá další. A jinak tomu nebylo ani dříve. Co bylo zrovna v kurzu, když jste se narodila vy? Modré stíny, afro, nebo husté obočí?

Některé trendy jsou nadčasové, jiné se cyklicky po letech vrací a pak jsou takové, které si užily svou chvilku slávy a (naštěstí) bez stopy zmizely! Jedním z beauty trendů, který by se rozhodně neměl nikdy opakovat, je třeba takzvaný mullet sestřih, který byl hitem v roce 1982. Že ho nosili někteří muži (třeba Jaromír Jágr), to víme, ale byl to tak výrazný trend, že mu krátkodobě podlehly i některé ženy. Jistou dobu ho nosila třeba Olivia Newton-John. 

1982 - krátké vlasy nahoře a delší vzadu, tzv. mullet 1982 - krátké vlasy nahoře a delší vzadu, tzv. mullet Autor: profimedia.cz

A pak jsou zase trendy, na které vzpomínáme rádi, jako třeba natupírované vlasy typické pro 60. léta nebo svěží chlapecký sestřih zvaný pixie, který se zhruba každých deset let znovu přihlásí o slovo. 

Jaký beauty trend byl v kurzu v roce, kdy jste se narodila, se dozvíte v galerii:

 

Fotogalerie

41 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy