.

.

.
.
.
.
.
17
Fotogalerie

Oslnivá perlová manikúra: Získá si vás největší nehtový trend tohoto roku?

S vítáním teplého počasí přichází změna v oblasti manikúry. Je přirozené, že po používání tmavých červených, černých, zelených či hnědých laků toužíme po něčem novém a svěžím. A prosby byly vyslyšeny! Už jste slyšeli o nejnovějším jarním trendu zvaném pearl nails? A víte, že jej snadno zvládnete i sami doma?

Jde o look, díky kterému vaše nehty budou připomínat perly či třpytivě lesklý vnitřek té nekrásnější mořské mušle. Mají perleťový povrch s opálovými nebo dokonce holografickými tóny, které zachycují a zároveň odrážejí světlo. Vůbec nejlepší na této manikúře je, že je velmi variabilní. Navíc na trhu už existuje spousta různých odstínů laků, které vám pomohou docílit toho nejlepšího designu. Vybrat si tak můžete z bílých, růžových, ale i modrých, fialových či dokonce zelených odlesků.

TIP NA VIDEO: Jaké jsou trendy v manikúře pro rok 2023?

Video placeholde

Zvolený lak můžete aplikovat samostatně, případně jej využít jako další vrstvu pro jiný odstín. Pokud máte raději přirozený look, nehet nalakujte pouze jednou tenkou vrstvou, která mu dodá decentní třpyt. Pro výraznější efekt pak aplikujte tři vrstvy – díky tomu docílíte plně krycího efektu. Výhodou tohoto trendu také je, že vypadá skvěle na jakékoli délce nehtu.

I když jsou samotné perleťové laky krásné a efektivní, existuje spousta způsobů, jak je využít také v nail artu. Lak aplikujte na povrch nehtu a použijete jej jako pozadí pro další zdobení – třeba pro nalepení různých krystalů, kamínků, řetízků či dokonce perel. Věřte, že tato dvojitá perlová nálož vás bude bavit. 

Perlové nehty jsou také skvělou volbou, pokud se chystáte na svatbu. Ať už jako host, družička nebo dokonce nevěsta. Pokud hledáte něco netradičního a s klasickým světle růžovým odstínem se nespokojíte, je tento trend přesně pro vás. Perlový lak můžete použít také jako alternativu ke klasickému bílému proužku ve francouzské manikúře. Nemusím asi ani zdůrazňovat, že díky schopnosti perletě odrážet světlo, bude na všech fotografiích hlavní hvězdou právě vaše nehty.

Tipy na nejkrásnější perleťové laky najdete v galerii.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.