Kapky deště i vzpomínka na léto: Těchto 9 parfémů bude na podzim velkým hitem

4 min čtení

4 min čtení

Dá se s jistotou říct, že léto je u konce. A s ním končí i sluncem opálená ramena, vyšisované vlasy, letní barvy laků na nehty, šaty i sandálky. To všechno právě teď začínají nahrazovat krásy nové sezóny sahající od podzimních outfitů přes tlumenou manikúru až po vůně. Zatímco v létě jdou ve valné většině případů těžké a orientální parfémy do ústraní, na podzim je opět čas zahalit se do jejich odéru. Jaký si ale zvolit, když chcete zkusit něco nového? Vybrali jsme pro vás devět parfémů – starších i novinek – se kterými bude letošní září víc než jen snesitelné.

Pokud jste člověk, který miluje teplo a slunečno, může pro vás být příchod podzimu trochu depresivním obdobím. O to víc je potřeba si následující propršené a sychravé dny zpříjemnit. Třeba tím, že se zachumláte do teplé deky s knihou a čajem, pustíte si oblíbenou sérii na Netflixu nebo si koupíte nový kosmetický arzenál. Pokud se ptáte, kde začít, za mě jsou to jednoznačně parfémy. Podzim je totiž ideální doba na voňavé experimenty v podobě těžších a kořeněnějších složek. Jen máloco je tak opojné jako hřejivá vanilka, pižmo, dřevo nebo zemité květiny. Je zkrátka čas zahalit se do kašmírových svetrů vonících jako sám podzim.

TIP NA VIDEO: Jak vůně ovlivňuje výběr partnera?

Hledáte ten ideální podzimní parfém pro vás a nevíte, kde začít? Tohle jsou ty nejlepší podzimní vůně! A je už jen na vás, zda zvolíte starší klasiku nebo niche novinku. Navíc… Kdo říkal, že si musíte vybrat jen jeden?

Dior – J'adore Parfum d’Eau

Když Dior oznámil, že bude na trh uvádět novou verzi J'Adore, spousta parfémových nadšenců vůbec nepochopila, proč je nutné mít několikáté provedení totožného, byť kultovního parfému. Jenže tato verze je skutečně úplně jiná. Jde o mýdlovou, ale zároveň svěží vůni s uklidňujícím podtónem a výrobci slibují, že s vaší pokožkou doslova splyne. J´adore Parfum d'Eau šíří svěží bezprostřední květinovou vůni a svěžest, kterou do parfému vnáší neroli z francouzského města Vallauris a podtrhují slunečné tóny arabského jasmínu a sametové akcenty čínské magnólie.

J'adore Parfum d’Eau, Dior, 100 ml Edp, 3707 Kč, notino.cz

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>