Tyhle čelenky ovládnou letošní sezónu! Pořídíte si je?

Zamilovala jste se do čelenek, se kterými hravě vykouzlíte krásný účes, ale i zamaskujete "bad hair day"? Máme pro vás dobrou zprávu! Budou v kurzu i letos na jaře a v létě. Jen možná v trochu jiné podobě, než jste zvyklá. 

Aktuálně nejstylovější podoba čelenky je oproti uplynulým sezónám poměrně nenápadná. Nejvíce jsou a budou v kurzu tenké čelenky, které jen decentně dozdobí váš vlasový styling. Takže široké polstrované čelenky poseté perličkami nebo blýskavými kamínky se posouvají na druhou kolej. Rozhodně to ovšem neznamená, že byste měla na svou dosavadní sbírku zanevřít! Stačí ji jen rozšířit o jednu (možná dvě, tři...) minimalistickou čelenku.

TIP NA VIDEO: Jak nosit čelenku? Tyto typy vám vykouzlí krásný účes.

Mají totiž hned několik podob. Spojuje je vlastně to, že jsou všechny tenké. Můžete sáhnout po jednobarevných látkových s drobným polstrem, ale i plastových, které jsou tak trochu návratem do dětství. K letním šatům budou skvěle vypadat i tenké čelenky zdobené perličkami, kamínky nebo třeba mušličkami.

Loading
Loading
Loading

Obliba vlasových doplňků se zrodila ještě před pandemií, ale až teprve během ní jsme všechny dokázaly doopravdy ocenit jejich praktičnost. Ruku na srdce, kdo strávil lockdown s culíkem a látkovou gumičkou nebo vlasy secvaknutými plastovým skřipcem? Komu zachránily sponky odrostlou ofinu? A kdo nedal dopustit na čelenky, které šikovně maskovaly odrosty způsobené zavřenými salóny?

Kde pořídit tenké čelenky, najdete v galerii: