Nečekejte na jaro: Tyhle doplňky do vlasů jsou stále v kurzu!

Vlasové doplňky, jako jsou čelenky, látkové gumičky, skřipce nebo ozdobné spony či drobnější sponky, jsou v kurzu už pár sezón. A ani letos se jich nemusíme vzdát. Jaké se aktuálně nosí nejvíce?

Sametové mašle

Obecně samet je velmi populární, nejen co se týká vlasových doplňků, ale také v oblasti spodního prádla. Hřejivý materiál je jako stvořený pro zimní i jarní měsíce. Ano, víme, že sametová gumička s mašlí vás sice nezahřeje, ale vypadá naprosto božsky. Nejoblíbenějším způsobem, jak ji nosit, je elegantní falešný culík (část vlasů sepnutá gumičkou, část rozpuštěná). Skvěle vypadá i ukotvená na drdolu nebo obyčejném hladkém culíku.

Loading

Perlové čelenky

Stejně jako samet jsou aktuálně velmi populární i perly. Letos budou jedním z největších trendů ve špercích, objevovat se budou také na oblečení i doplňcích. A tak není divu, že látkové i kovové čelenky, zdobené perličkami jsou zpět. Ve skutečnosti ani loni nezmizely, jen je zastínily čelenky saténové a zdobené barevnými kamínky, copem či uzlíkem ve stylu turbanu. Perlovou čelenku si můžete vzít prakticky kdykoliv, ať už máte na sobě pletený svetr a péřovou bundu, nebo elegantní kabátek. Zamaskujete s ní přeleželou ofinu i neumyté vlasy. A jakýkoliv účes vždy posunete o level výše.

PS: Jen pozor na to, ať si nepořídíte úzkou čelenku, která vás bude po chvilce nepříjemně tlačit za ušima.

Loading

Plastové skřipce

Loňský letní hit se plynule přesunul i do dalšího roku. Plastové skřipce stále patří mezi top vlasové doplňky. Takže, pokud jste si nějaký pořídila, noste ho směle dál, pokud ne, rychle objednávejte. Kouzlu jednoduchých, ultra rychlých a efektních účesů totiž okamžitě propadnete.

Tipy na rychlé účesy s plastovými skřipci najdete ZDE!

Loading

Tipy na trendy vlasové doplňky se inspirujte v galerii:

Podívejte se na video a nechte se inspirovat, co si vzít na online meeting.