Čelenky, které jsou teď v kurzu! Vzorované, s kamínky i s perličkami!

Látkové čelenky se drží na výsluní už třetí rok! Jak vypadají ty, které letos nejvíce frčí? Určitě si je zamilujete!

Zatímco před téměř třemi lety byly nejpopulárnější jednoduché čelenky v univerzálních barvách, které sloužily pouze jako doplněk, dnes jsou v kurzu čelenky, které dominují celému outfitu. Takže černé sametové a saténové kousky na chvilku ukliďte (na podzim a v zimě se nejspíš znovu vrátí) a pořiďte si čelenku, ve které vás nikdo nepřehlédne!

S kamínky & perličkami

Ať už se chystáte do společnosti, nebo jen na víno s kamarádkou, třpytivá čelenka posetá kamínky bude rozhodně tím pravým doplňkem. Stejně jako o něco jemnější a elegantnější čelenka s perličkami. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou si vybrat, pořiďte si rovnou obě! Není to žádná velká investice a v létě je rozhodně unosíte!

Loading

Polstrovaná čelenka se štrasem, Zara, 499 Kč

V zářivých barvách

Nosí se také jednobarevné čelenky bez jakýchkoli aplikací. Má to ovšem jednu zásadní podmínku! Musí mít nápadnou barvu. Zapomeňte na černou, šedou či bordó a dejte šanci zářivé růžové, korálové, žluté nebo třeba nebesky modré!

Loading

Růžová čelenka s uzlíkem, Reserved, 149 Kč

Se vzory

K jaru i létu patří neodmyslitelně hravé vzory! Kytičky, puntíky, kostičky... zkrátka všechny, které dokonale navozují letní pohodu. Pokud se ve vzorovaných šatech či halenkách příliš necítíte, můžete si tuhle příjemnou povinnost splnit alespoň na čelenkách!

Loading

Čelenka s puntíky, Stradivarius, 199 Kč

Zaplétané

Dalším velkým hitem jsou čelenky, které vypadají trochu jako cop! S pletenou čelenkou, která působí ve vlasech vznešeně jako koruna, se budete cítit jako královna. Nebo alespoň jako vévodkyně (Kate ji také nosí).

Loading

Pletená čelenka, Stradivarius, 199 Kč

S korálky & mušličkami

Čelenky s drobnými barevnými korálky nebo s malinkými mušličkami jsou jako stvořené pro letní dny u vody! Budou skvělým doplňkem k plavkám a kaftanovým šatům. Jsou hravé, dívčí a spolehlivě zachrání váš účes, který u rybníka, u bazénu i u moře dostává dost zabrat.

Loading

Čelenka s mušličkami, Stradivarius, 249 Kč

Další tipy na čelenky najdete v galerii:

Tipy, jak nosit čelenku, najdete ve videu: