Otevírají se kadeřnictví: Které účesy jsou letos top?

Dnes se konečně po několikatýdenní pauze otevírají kadeřnictví! Možná jste i vy během karantény zatoužila po změně, a tak pro vás máme nejstylovější barvy i sestřihy letošního roku. 

Ztmavujte!

Letošní rok fandí ztmavování! Pokud jste platinová blondýnka, vsaďte na teplejší tóny, jako je třeba medová, a nebo rovnou na kaštanově hnědou. Brunetky by zase mohly vyzkoušet černou s fialovými odlesky, díky kterým nebude změna tak výrazná. Stále je také v kurzu tolik populární balayage, díky které budou vaše vlasy vypadat přirozeně a neotřele. Takže až vyrazíte ke kadeřníkovi, seberte odvahu!

Olivia Wilde

Dlouhé vlasy mají zelenou

Zatímco poslední roky byla velmi populární mikáda a dokonce i krátké pixie sestřihy, letošní rok fandí dlouhým vlasům. Můžete se tak se svým kadeřníkem či kadeřnicí domluvit na prodloužení nebo si alespoň nechat poradit, jak o vlasy správně pečovat a jaké produkty používat, aby rostly co nejrychleji a byly krásně lesklé a pevné.

Eva Longoria

Ofiny jsou zpět

I když jsou v kurzu dlouhé vlasy, přeci jen můžete svému kadeřníkovi dovolit vzít do ruky nůžky. Jedním z největších hitů letošního roku jsou totiž delší vzdušné ofiny, které jsou elegantní a zároveň praktické. Můžete je nosit rozdělené s pěšinkou uprostřed, načesané na střed, na stranu nebo klidně sepnuté ozdobnými sponkami. Je tolik možností!

Sofía Vergara

Odvážné barvičky

Barevné vlasy se stále dokola vrací, ale zatímco v uplynulých letech se nosily různé barvy, ale většinou v jemných pastelových odstínech, letos frčí neonky. Takže pořádně syté a zářivé barvy jako ze zvýrazňovače. Kdo si troufne, může je mít po celých vlasech, kdo je opatrnější, může vsadit na barevnou patku či ofinu, jednotlivé pramínky nebo konečky.

Rita Ora

Další stylové účesy v podání slavných žen a inspiraci pro každého najdete v galerii: