Zahoďte čepice: Nejkrásnější sponky do vlasů z aktuálních kolekcí!

Popularita sponek do vlasů v letošním roce ještě více stoupá! Vybavte se hned několika různými sponkami, kombinujte je mezi sebou a vytvářejte neotřelé účesy!

Začalo to perlovými klipy, pokračovalo sponkami s nápisy a štrasovými kamínky a aktuálně jsou v kurzu naprosto všechny sponky, na které si vzpomenete.

Sponky neslouží jen jako módní doplněk, ale dost často jako velký pomocník. Pomocí sponek můžete totiž během pár sekund zachránit svůj účes a dokonce ho pozvednout o několik levelů výše. Sponkami šikovně zamaskujete neumyté vlasy nebo třeba přeleželou ofinu. Díky ozdobným sponkám bude i obyčejný culík vypadat jako propracovaný účes, nad kterým jste strávila mnoho času.

Loading

Připravte si doma speciální košíček nebo krabičku a začněte sbírat sponky. Rozhodně by vám neměla chybět sponka s nápisem, s perličkami, se štrasovými kamínky, sametová, plastová i pryskyřicové v různých barvách a také zlatá, kterou hravě sladíte s náušnicemi třeba na večírek nebo na svatbu.

Loading

Sponkami různě secvakávejte pramínky vlasů, zdobte culíky i drdoly. Zkrátka, jak vás to napadne a jak se vám to bude líbit!

Tipy na nejkrásnější sponky najdete v galerii: