Vlasy 2020: Jaké účesy, barvy a střihy budou v kurzu celý rok?

Je čas na změnu! Nemyslíte? Zkuste se inspirovat vlasovými trendy, které ovládnou celý letošní rok. Vyberou si milovnice extravagance i vyznavačky střídmosti!

Tmavá vede

Letošní rok fandí ztmavování! Pokud jste platinová blondýnka, vsaďte na teplejší tóny, jako je třeba medová, a nebo rovnou na kaštanově hnědou. Brunetky by zase měly vyzkoušet černou třeba s fialovými odlesky, díky kterým nebude změna tak výrazná. Stále je také v kurzu tolik populární balayage, díky které budou vaše vlasy vypadat přirozeně a neotřele. Takže až vyrazíte ke kadeřníkovi, seberte odvahu a udělejte konečně změnu!

VIDEO: Víte jak zakrýt odrosty? To zjistíte ve videu.

Vlny všech podob

Vyžehlit, nebo navlnit? Máme pro vás jasnou odpověď. Vlasy rovné jako hřebíky jsou letos jednoznačně na druhé koleji. V kurzu jsou totiž vlny! Ať už přirozené plážové vlnky, krepové jako ze 70. let nebo elegantní objemné. Vyzbrojte se šikovnou kulmou a experimentujte!

HTML box 60411

Na délce záleží

Zatímco poslední roky byly velmi populární mikáda a dokonce i krátképixie sestřihy, letošní rok fandí dlouhým vlasům. Rozhodně vám však neradíme, abyste utrácely tisíce za prodloužení. Stačí jen, když začnete o vlasy správně pečovat, vyměníte klasický šampon za speciální, který podporujte růst vlasů, a budete je šetrně česat.

HTML box 60413

Ofina je zpět

I když jsou v kurzu dlouhé vlasy, přeci jen můžete svému kadeřníkovi dovolit vzít do ruky nůžky. Jedním z největších hitů letošního roku jsou totiž delší vzdušné ofiny, které jsou elegantní a zároveň praktické. Můžete ji nosit rozdělenou s pěšinkou uprostřed, načesanou na střed, na stranu nebo klidně sepnutou ozdobnými sponkami. Je tolik možností!

HTML box 60414

Neon pro odvážné

Barevné vlasy se stále vrací, ale zatímco v uplynulých letech se nosily různé barvy, ale vždy v jemných pastelových odstínech, letos frčí neonky. Takže pořádně syté a zářivé barvy jako ze zvýrazňovače. Kdo si troufne?

HTML box 60415