Balayage: Barvicí technika číslo jedna mezi celebritami! Inspirujte se!

Barvicí techniky, které propojují hned několik barevných tónů, jsou v kurzu už nějaký ten pátek. Všechno to začalo slavným ombré a dnes existuje víc jak desítka různých způsobů, jak barvit vlasy s co nejpřirozenějším výsledným efektem. Nejpopulárnější je aktuálně balayage!

A teď, v čem se vlastně liší klasické a všem známé ombré od balayage? Ombré spočívá v zesvětlení délky vlasů a stínování. Kdežto balayage je spíše podobná klasickému melírování. Místo oddělování jednotlivých tenkých pramínků se ale barví široké prameny (klidně i několik najednou), po kterých se ledabyle jezdí štětcem. Díky tomu vznikají různé intenzity barev, které vykouzlí neotřelý a přirozený look.

Barva se aplikuje převážně na délky vlasů, konečky a partie, které rámují obličej. Přechody jsou plynulé a přirozené, ať už přidáte do hnědých vlasů zlatavé blond pramínky nebo do inkoustově černých akcenty červené. Balayage umožňuje jakékoliv barevné kombinace!

Do tohoto stylu barvení se zamilovaly také slavné krásky v čele s královnou Beyoncé, která nosí různě prosvětlené vlasy už několik let.

Beyoncé

Inspirujte se dalšími celebritami v naší galerii: