Blond, nebo tmavá? Která barva vlasů jim víc sluší?

Jejich povolání vyžaduje měnit barvu vlasů i účes častěji, než je běžné. Většina slavných hereček tak vyzkoušela během své kariéry hned několik různých odstínů. Líbí se vám více jako blondýnky, nebo jako brunetky?

Emma Stone (31)

Americká herečka nejčastěji nosí svou původní barvu, kterou je zrzavá. Ovšem vyzkoušela i platinovou blond nebo kaštanově hnědou.

Sarah Jessica Parker (54)

Seriálová Carrie vždy sázela spíš na světlejší vlasy. Samotná herečka si občas pár pramenů nechala lehce ztmavit. Ovšem s úplně tmavou nebo naopak platinovou ji asi nikdy neuvidíme.

Dakota Johnson (30)

Hvězda Padesáti odstínů je od přírody blondýnka, ale právě kvůli roli Anastasie musela vlasy ztmavit. A už u tmavších odstínů zůstala.

Rachel McAdams (41)

Rachel inklinuje spíše ve světlým vlasům, ale kvůli roli jeden čas nosila tmavě hnědý odstín. Nutno podotknout, že jí sluší absolutně všechno!

Jessica Alba (38)

Americká herečka si příliš nepotrpí na velké změny. Spíš si v průběhu let jen lehce hraje s tónováním. Jednou má ve svých hnědých vlasech jen lehounké medové odlesky, jindy mnohem výraznější ombré, kterému dominuje blond barva.

Scarlett Johansson (35)

Scarlett je velmi často přirovnávaná k Marilyn Monroe. Takže je jasné, že ideální barva vlasů je rozhodně blond.

Dakota Fanning (25)

Tmavovlasá upírka ze Stmívání, nebo roztomilá blondýnka, co naposledy zazářila v trháku Tenkrát v Hollywoodu? My hlasuje pro blond!

Jennifer Lawrence (29)

Jennifer je jasná blondýnka, ale na natáčení trilogie Hunger Games se musela proměnit v brunetku Katniss Everdeen.

Elizabeth Olsen (31)

Mladší sestra dvojčat Olsenových střídá různé odstíny vlasů poměrně často. A to nejenom kvůli rolím, ale také proto, že má ráda změny. Její velkou výhodou je, že jí zatím slušely snad všechny účesy i barvy, které kdy převedla.

Drew Barrymore (44)

Herečka už vyzkoušela tolik všemožných odstínů vlasů, ale naším favoritem je rozhodně krásně lesklá hnědá, která jí perfektně pasuje k očím.