Rihanna má mullet! Které další slavné ženy nosí tento vysmívaný účes?

20. dubna 2021 • 06:00
Rihanna má mullet! • Foto: profimedia.cz

Vepředu byznys, vzadu zábava, sestřih na Jágra nebo prostě mullet. Tento účes má mnoho pojmenování, a přestože se mu každý vysmívá, vrátil se už loni do módy. Nevěříte? Máme důkazy! Nejnovější členkou "mullet party" je třeba Rihanna!

Jeden z největších comebacků loňského roku oslavil právě mullet - účes, který u nás v devadesátkách proslavil především Jarda Jágr. Ve světě byli průkopníky krátkých vlasů na temeni a dlouhých vzadu především David Bowie a Paul McCartney. 

Jaromír Jágr, 1998 Jaromír Jágr, 1998 Autor: profimedia.cz

Ošklivost v módě je poslední dobou čím dál populárnější. Módní ikony mladé generace nosí obrovské neforemné péřovky, mrkváče, tenisky na platformě, sandály, ledvinky nebe třeba rybářské kloboučky. Móda 90. let je zkrátka ve velkém zpět. 

TIP NA VIDEO: Kdo ztvárnil Rihannu v pořadu Hlas Česko Slovenska?

VIDEO Nova TV

Trend původně pánského účesu začaly v loňském roce šířit především ženy. A to především ty, které se módních výstřelků rozhodně nebojí a také moc rády šokují. Není tak velkým překvapením, že mezi prvními byly zpěvačky Miley Cyrus a Billie Eilish nebe kontroverzní herečka ze seriálu Euforie Barbie Ferreira. 

Nejnovější členkou "mullet gangu" je zpěvačka Rihanna, která na svém Instagramu sdílela video, na kterém tančí v sexy spodním prádle ze své vlastní kolekce Savage x Fenty. Více než samotného prádla a zpěvaččiných ženských křivek si ale většina z nás všimla nového účesu. I když pro Rihannu zas tak nový není. Vysmívání mullet nosila totiž již v roce 2013. 

Americká zpěvačka Rihanna v roce 2013

Další slavné ženy s mulletem najdete v galerii:

Fotogalerie

22 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy