Rihanna má mullet! Které další slavné ženy nosí slavný devadesátkový účes?

1 min čtení

1 min čtení

Vepředu byznys, vzadu zábava, sestřih na Jágra nebo prostě mullet. Tento účes má mnoho pojmenování, a přestože se mu každý vysmívá, vrátil se už loni do módy. Nevěříte? Máme důkazy!

Účes na Jágra je zpět

Jeden z největších comebacků loňského roku oslavil právě mullet – účes, který u nás v devadesátkách proslavil především Jarda Jágr. Ve světě byli průkopníky krátkých vlasů na temeni a dlouhých vzadu především David Bowie a Paul McCartney.

Ošklivost v módě je poslední dobou čím dál populárnější. Módní ikony mladé generace nosí obrovské neforemné péřovky, mrkváče, tenisky na platformě, sandály, ledvinky nebe třeba rybářské kloboučky. Móda 90. let je zkrátka ve velkém zpět.

TIP NA VIDEO: Kdo ztvárnil Rihannu v pořadu Hlas Česko Slovenska?

Trend původně pánského účesu začaly v loňském roce šířit především ženy. A to především ty, které se módních výstřelků rozhodně nebojí a také moc rády šokují. Není tak velkým překvapením, že mezi prvními byly zpěvačky Miley Cyrus a Billie Eilish nebo Barbie Ferreira, herečka ze seriálu Euforie.

Členkou mullet gangu je nově i zpěvačka Rihanna, která na svém Instagramu sdílela video, na kterém tančí v sexy spodním prádle ze své vlastní kolekce Savage x Fenty. Více než samotného prádla a zpěvaččiných ženských křivek si ale většina z nás všimla nového účesu. I když pro Rihannu zas tak nový není. Vysmívání mullet nosila totiž již v roce 2013.

Americká zpěvačka Rihanna v roce 2013