V hlavní roli elegance: Jednoduché letní šperky, které pozvednou každý outfit

Letošnímu létu naplno vládnou pestrobarevné a hravé doplňky. To je fakt, který nelze rozporovat. Nechme ale pro chvíli trendy stranou a pojďme se tentokrát zaměřit na nadčasové šperky, které vám rozhodně nebudou dělat společnost jen jednu sezónu. Co se tedy vyplatí mít schovaného ve šperkovnici nejen pro nadcházející horké měsíce?

Šperky dokáží podtrhnout outfit, umí upoutat pozornost a i jednoduchou kombinaci trička a džínů povznesou na vyšší level. Sílu doplňků jednoduše nelze podceňovat. A přestože na vás z většiny obchodů budou letos vykukovat především náhrdelníky s kvítky a plastové prstýnky jako vystřižené z pouti, je dobré si uvědomit, že nadčasovost a elegance nikdy z módy nevyjdou. Kromě módních výstřelků je proto dobré mít v zásobě i takové kousky, které budete moci vynést jak při návratu do kanceláře, tak na drink na znovuotevřené zahrádky. Pojďme se proto podívat, jaký typ šperků by vám nejen letos neměl v zásobě chybět. Zaručujeme, že s nimi budete trendy i nadčasová zároveň.

TIP NA VIDEO: Historie náušnic a piercingu

Masivní a pečeťové prsteny

Ideální parťák k nové manikúře? No přece osobitý prsten, který dokáže přilákat pozornost. Po roce pandemie si každá z nás zaslouží trochu opulence. A právě masivní šperk na ruce je skvělým způsobem, jak oživit celý outfit. Obzvlášť dobře budou vypadat ty kousky, které kombinují žluté zlato a zelený kámen. Chybu neuděláte ani s nadčasovým opálem či zajímavou aplikací ze skla.

Na malíčku noste čtvercový pečetní prsten, a pokud vám maximalismus není cizí, přidejte ještě jeden kousek na ukazováček nebo prostředníček. Vrstvení prstenů se nosí, tak proč evergreen nepodtrhnout lehkým náznakem současných trendů?

Loading

Další tipy na nadčasové šperky najdete na následující straně >>