Exkluzivní věštba Helen Stanku prozradí, co vás čeká v roce 2023.

Exkluzivní věštba Helen Stanku prozradí, co vás čeká v roce 2023. Zdroj: iStock.com

Věštba na rok 2023 podle znamení zvěrokruhu: Co vás čeká a nemine?

Co vám chystá rok 2023? To prozradí věštba, kterou exkluzivně pro web Ženy.cz připravila vědma Helen Stanku. Koho čeká povýšení a koho láska? Na jaká úskalí se psychicky připravit a jak je zvládnout?

Rok 2022 je za námi. Byl plný krizí a negativních emocí, a proto všichni s optimistickým očekáváním vyhlížíme ten nový. Co vám přinese následujících dvanáct měsíců? Prozradí to vaše znamení a exkluzivní věštba Helen Stanku.

TIP NA VIDEO: Horoskop na rok 2023 podle astroložky Martiny Blaženy Boháčové

Video placeholde

Věštbu na rok 2023 pro jednotlivá znamení najdete na dalších stranách. >>>

Pokračování 2 / 13

Beran

Beran je temperamentní, plný ohnivé energie, umí být výbušný i impulzivní. Uvnitř něj dříme silný bojový a vůdčí duch. Je úporný a nezávislý. Často dosáhne toho, po čem touží, ale je to vykoupeno ohromnou silou. Dlouho jste se stavěli ke všem nástrahám osudu čelem a nyní budete mít konečně možnost trochu si odpočinout a postarat se sami o sebe. Vesmír vám přinese vše, o co jste usilovali. V jednání s lidmi ale budete muset být většími diplomaty. Abyste se cítili naplnění, vnímejte krásy života a světa, který vás obklopuje.

Zima bude poněkud náročnější a bude potřeba věnovat se realizaci toho, co jste si předsevzali. Možná se trochu zapotíte, abyste zvládli pracovní i rodinné závazky. V lásce budete ti iniciativnější. Jaro vás může překvapit změnami, které byste nečekali, ale hledejte v nich to pozitivní. Na horké city to v létě příliš nevypadá, kdyby vás však přece jen trefil Amorův šíp, dá to trochu práce. Vrhnete se do víru vášní, a to si pak těžko uchováte zdravý rozum a nadhled. Podzim bude ideálním časem pro cestování a zvýšenou aktivitu v každé životní oblasti. Dokážete mít věci pod kontrolou a postupně rozpohybujete většinu svých plánů.

Pokračování 3 / 13

Býk

Býci jsou obdařeni darem výjimečné pracovitosti a úporně jdou za svým cílem. Někdy se na něj soustředí přespříliš a pak je to trochu na škodu. Býk je přející a nesnáší, kdyby mu jeho životní harmonii někdo narušuje hádkami. Je od přírody klidný, ale když se naštve, na okolí se neohlíží. V roce 2023 se snažte nastavit si dobré vztahy s lidmi a otevřete se novým výzvám. V poslední době se váš život obracel vzhůru nohama a všechno bylo náročnější a bolavější. Asi už cítíte, že jsou věci, které je potřeba kompletně změnit, a ačkoliv to pro vás nebývá typické, pokud chcete být znovu šťastní, budete muset zariskovat. 

V zimě se nepouštějte do velkých nových začátků. Hlídejte si soukromí a zejména tam přistupujte ke změnám opatrně. Jaro pro vás bude skvělým obdobím regenerace: je dost dobře možné, že se spousta věcí změní a s něčím se i rozloučíte. Možná dokážete posílit svůj vliv na druhé lidi a získáte uznání. Dobré vztahy byste si měli udržet. Léto vám nese zajímavé finanční příležitosti a možnost výrazným způsobem pozitivně ovlivnit vaše příjmy. Nezapomínejte ale na rodinu a dovolenou se snažte trávit společně. Na podzim si naplánujte možnost odpočinku, ať máte sílu, až vás pohltí spousta práce.

Pokračování 4 / 13

Blíženci

Blíženci jsou znamení, které se cítí vždy mladé a neustále zvědavě pozoruje okolní svět. Někdy vedou dvojí život, ale jsou velmi citliví a vnímaví k potřebám druhých lidí. Rychle dokážou řešit různé složité situace. Jsou milí, moudří a komunikativní, srší energií a důvtipem. Milují cesty a rychle navazují přátelství. Jako Blíženec se během příštího roku rozhodně nudit nebudete, čekají vás náročné výzvy. 2023 nebude jednoduchý, bude tam hodně práce a vy musíte počítat s tím, že nestačí jen předstírat, že je všechno v pořádku a nějak se to samo vyřeší. Tento rok se můžete změnit k nepoznání. Osobní život, kariéra, vzhled, peníze… Všude se k vám blíží změny.

V zimě budete vycházet dobře s druhými lidmi a přitom se donutíte i k pracovní disciplíně. Váš partner vám dá najevo, že potřebuje vaši blízkost. Na jaře se budete cítit nejlépe a bude se vám ve všem dařit. Můžete narazit na zajímavou možnost, jak se zabezpečit do budoucna. V létě budete v zajetí svých koníčků: budete mít šanci se realizovat a k tomu si užít i čas s rodinou. V září budete družní, avšak hlídejte si pracovní záležitosti. Bude toho tolik, že budete potřebovat věci dobře organizovat.

Pokračování 5 / 13

Rak

Rak je všestranný, tajemný, ale i pragmatický, rozhodnout se však musí vždy na základě pocitu. Jeho nálady často podléhají samotné Luně. Mnohdy se uzavírá do sebe a nejvíce si cení tepla domácího krbu. Je romantický a pečuje o druhé lidi. Nejlépe se cítí mezi spřízněnými dušemi. 

V první polovině roku 2023 budete ještě více než obvykle pečovat o své okolí. Starostí, které vás poslední roky nenechaly vydechnout, vás stále budou udržovat v pozoru, a to jak doma, tak i v práci. Budete řešit hodně životních otázek, přitom ale už budete pomalu vplouvat do pokojnějších vod. Ve druhé polovině roku se zaměříte na zlepšení materiální situace. Dočkáte se satisfakce a vaše namáhavá práce konečně ponese plody. Budete se moci nadechnout a začít znovu. 

V zimě budete mít možnost pozitivně změnit své vztahy. Dovolte si milovat a být milováni. Na jaře můžete vyřešit spoustu důležitých starostí a pochopit, co potřebujete nejvíce. Také se budete učit být většími diplomaty v citové oblasti. V létě se vám podaří zrealizovat hodně vašich dávných plánů. Budete plni optimismu a dokážete zvýšit své příjmy. Na podzim se snažte stát nohama na zemi a udržet si disciplínu, ať vám letní štěstí nestoupne do hlavy. Doma pak dokážete vykouzlit příjemnou atmosféru.

Pokračování 6 / 13

Lev

Oheň dává Lvům sílu a charisma. K životu přistupují optimisticky a umění okouzlit jim do příštího roku přinese štěstí. Nicméně i přesto může být rok 2023 prošpikován náročnými výzvami, které budou vyžadovat tvrdý přístup a velké úsilí. Chvílemi se budete cítit jako žongléři, kterým nesmí spadnout ani jeden kužel. Do toho se vás někdo bude snažit pořád kontrolovat – pokud toho budete mít dost, neváhejte to utnout. V novém roce budete pečlivě řešit materiální věci, a i když bude okolo vás ponurá nálada, vy pojedete na doraz, abyste naplnili své ambiciózní plány. Díky tomu k vám přichází i zasloužená radost. Ve druhé polovině roku ale raději zvolněte.

V zimě vás přepadne náhlá vlna kreativity, která promění váš domov v soukromé království. S pocitem dobře vykonané práce byste nejraději odletěli za teplem. Na jaře můžete počítat s podporou blízkých a ti, kteří vás dosud trápili, už mezi ně patřit nebudou. Aktivita a optimismus budou nejlepším lékem na jakékoliv pochybnosti. Když si v létě dokážete uspořádat svůj vnitřní svět, můžete získat odstup od mnoha věcí a díky tomu přijde čas úspěchů. Na podzim vám vaše píle přinese očekávanou finanční stabilizaci. Nejdůležitější ale budou věci kolem domova a rodiny.

Pokračování 7 / 13

Panna

Zrozenci ve znamení Panny jsou pečliví a komunikativní. Nesnášejí pozérství. Když mají někoho rádi, mají na něj vysoké nároky – jejich partneři ale vědí, že když je Panna kritizuje, vlastně to znamená, že jí na nich záleží. Pokud jste se narodili v tomto znamení, v příštím roce zatoužíte po větším pohodlí a to vás bude motivovat. Před vámi je spousta výzev, ambiciózních předsevzetí a nástrah, kterým se budete muset umět postavit. V určitých věcech budete muset vystoupit z role hodného a probudit v sobě bojovníka plného sebejistoty, jinak se nikam nedostanete. Ke změně přístupu k finančním záležitostem vás dožene krize a to vás namotivuje ještě více zabrat. Finanční situaci si tak možná zlepšíte, ale harmonie ve vztazích bude také vaší prioritou. Pokud jste někoho blízkého zanedbávali, dá o sobě vědět. 

Na začátku nového roku se hlídejte na všech možných akcích, abyste nevyvolali negativní reakce, mohlo by se to propsat i do vašeho pracovního života. Jaro můžete přivítat romanticky a láskyplně, čekají vás ale i nové výzvy a úspěchy v kariérní oblasti. Léto bude hojné na různé události ve vztazích: to vám přinese určité oživení. V srpnu zatoužíte utéct od lidí a být chvíli sami – neváhejte ani chvíli a udělejte to. Na podzim se vynoří spoustu nových možností pro aktivní jedince, kteří se nebojí vyhledávat nová vzrušení. Zvažte možnost naučit se něco nového – třeba jazyk nebo koníček.

Pokračování 8 / 13

Váhy

Jemné Váhy, kterým vládne planeta Venuše, si v novém roce především budou muset uvědomit, co je pro ně priorita. Máte již dost neustálých změn a informačního šumu a sníte o klidném období, kdy se toho až tolik dít nebude. Bude se vám velmi hodit kreativita a diplomacie. Podaří se vám nalézt rovnováhu, ale můžete upadnout do určité stagnace. Chtělo by to stanovit si nějakou výzvu a tu zdolat. Budete si potřebovat zajistit podporu spojenců, abyste se mohli neohroženě vrhnout vstříc novým cílům. Nebojte se jich – zejména v oblasti lásky. 

Na začátku roku se však ještě budete potřebovat dát do kupy a zregenerovat. Jaro pro vás může být o tak vroucí lásce, že bude velmi těžké udržet vše pod kontrolou. Kromě náporu práce a povinností to se smyslem pro praktické využití času zvládnete a s partnerem vás čeká hodně radosti. Léto může být o drobnějších neshodách v práci, přijde ale také doba poznání, cestování a nových výzev. Na podzim a v zimě sklidíte sladké plody toho, co jste zaseli v pracovní a praktické sféře. Mohou se však vyskytnout otázky ohledně partnerských vztahů a je docela dobře možné, že se na obzoru objeví někdo nový, kdo může otřást základy vašich dosavadních životních stereotypů.

Pokračování 9 / 13

Štír

Říká se, že znamení Štíra má největší sexuální kouzlo a že druhým lidem umí téměř číst myšlenky. Když Štíra někdo naštve, umí si vychutnat pomstu hned, nebo ještě raději za studena. A letos vás pár takových satisfakcí čeká. Máte za sebou několik neobyčejně náročných let a něco bolavého zanechalo hluboké šrámy na duši. V roce 2023 zažijete určitou změnu a navzdory situaci ve světě vás čekají i okamžiky euforie. Bylo by dobré dívat se na sebe z té lepší stránky, umět se pochválit a zapracovat na tom, co by se dalo napravit. V žádném případě neslevujte ze svých nároků. Odhalíte, jak velký v sobě ukrýváte potenciál, okolí bude jen zírat. V lásce budete možné více dávat než dostávat a v rodinných záležitostech byste si měli stát za svým. Poznáte svůj životní cíl.

Začátkem roku hlídejte své zájmy a energii dávejte do toho, co má smysl. Možná vás čekají nějaké výdaje, také však naleznete způsoby, jak své finance doplnit. Jaro vás zastihne pohroužené do soukromých starostí, bude potřeba prokázat určitou trpělivost a ohleduplnost vůči okolí. V práci vás může zlobit někdo, kdo nedokáže projevit zájem. V létě budete víc nerozhodní než jindy, protože budete mít tendenci brát si toho víc, než zvládnete. Lákavým příležitostem a pracovním nabídkám však bude velmi těžké odolávat. Podzimní období bude érou posílené komunikace: dokážete najít způsob, jak vyjádřit své potřeby i svůj pohled na svět a přitom získat uznání.

Pokračování 10 / 13

Střelec

Pro mnohé Střelce je životním krédem Nemožné ihned a zázraky do 3 dnů. Bývají žoviální, přející a nezkazí žádnou legraci. Umí být skvělými společníky, často se však lidmi nechají zneužívat. Střelci, v roce 2023 budete mít možnost provést kompletní očistu. Přeberte to, co je opravdu důležité, a zbavte se balastu. Následující období bude mít dvě odlišné tváře: z jedné strany budete cítit nové výzvy, z druhé pocítíte klacky pod nohama, které odhalí vaše slabá místa. Vyčistíte si myšlenky a možná se zbavíte i nějakého zlozvyku. Navrátí se vám tak váš optimismus.

Začátkem roku bude potřeba nejdříve ustálit sebe sama. Možná budete mít tendence trochu kolem sebe kopat, bylo by však dobré myslet na zadní vrátka a nezavírat si různé možnosti. Jaro se ponese v duchu oživení jak pracovní, tak citové sféry. Pro nezadané přichází ideální doba změnit partnerskou situaci. V létě můžete být poněkud kritičtí a budete opravdu vybírat, kam a jestli vůbec jet na dovolenou. Může přijít něco, co vám změní plány, nakonec si ale řeknete, že všechno zlé je pro něco dobré, a najdete svůj klid. V zimě nastane období velké radosti a srdcové karty ukazují další citové oživení.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh

Rok 2023 před vámi otevírá cestu k úspěchu. Náročný čas krize bude pro Kozorohy, narozené pod ochranou planety zkoušek Saturnu, velmi dobrý. Stačí si stanovit reálný cíl a také přesné kroky, které vás k němu dovedou. Pak už stačí jen konat. Vaše korektnost, odpovědnost a solidnost zajistí, že vyhrajete na všech frontách. Zamyslete se nad tím, jaké míváte sny, brzy totiž mohou nabrat reálné obrysy. Pamatujte u toho ale na to, jaké změny to do vašeho života přinese, a připravte se na to. 

Již v prvních měsících nového roku budete mít možnost nabrat neskutečnou osobní sílu. Díky tomu doslova přitáhnete pozornost vlivných patronů. Na jaře se budete věnovat věcem souvisejícím s vaším bytem, domem či chalupou a všemu, co má co dělat s rodinou. Léto bude docela pracovní a vy si budete potřebovat udržet vysokou laťku. Myslete na to a netahejte do kanceláře problémy a peripetie z osobního života. Je dost dobře možné, že budete řešit kolize a názorové rozbroje v širší rodině, ale nenechte se do toho vtáhnout. Pokud se budete chtít naučit něco nového, podzim vám k tomu dá skvělou příležitost. Z vašeho života zmizí někdo otravný a vy tak budete mít možnost věnovat energii tomu, kdo vám skutečně dělá radost.

Pokračování 12 / 13

Vodnář

Poslední roky byly plné náročných zkoušek, rozčarování a tvrdých lekcí. Rok 2023 pro vás bude velmi bohatý na společenské události a zejména nové kontakty. Ty mohou docela dost ovlivnit váš pracovní život. Začátek roku bude ještě o dobíhání starých energií, je však potřeba vzpomenout si na sebe a na to, že nesnášíte stereotypy. Využijte každou příležitost ke změně k lepšímu. Nečekejte a konejte.

Začátkem roku se můžete zamilovat a nebo posílit své stávající vztahy. Následná euforie ve vás vzbudí vlnu dobrosrdečnosti. Jaro se ohlásí s výdaji spojenými s bydlením, ve své podstatě vám ale přinesou radost. Budete přemýšlet, jak si svůj domov přestavět či zrekonstruovat a půjde vám to hezky od ruky. V létě se povezete na vlně lásky. Hlídejte si zejména stálé vztahy, ty budou podrobeny zkoušce. Na podzim by bylo dobré si naplánovat nějaký výjezd s partnerem, aby se zmírnilo napětí. Můžete tak zjistit, že se máte stále ještě rádi. Pro nezadané přichází období, kdy se mohou bezhlavě zamilovat.

Pokračování 13 / 13

Ryby

V roce 2023 se před vámi otvírá rok plný náročných zkoušek. Prožijete množství úspěchů i naplnění. Sice budete mít více výdajů, ale přijdou také nové možnosti, jak se s tím poprat a najít víru v sebe sama. Nenechte sebou manipulovat lidmi, kteří si vaši jemnou povahu pletou se slabostí. Můžete mít otevřené srdce a současně být přitom nohama pevně na zemi. 

Začátkem roku byste nejraději odpluli někam do teplých krajin. Jaro bude velmi obezřetné, zejména z hlediska organizace výdajů. Mohou se objevit různá překvapení a bylo by dobré se na to připravit. Léto vám vysloveně sedne, pojedete na vlně romantických citů. Bude ale dobré při tom neztratit opatrnost a hlídat si i praktické věci. Podzim si vyžádá starost o zdraví a bude potřeba dopřát si více péče. Možná by stálo za to naplánovat si veškeré preventivní prohlídky, návštěvy zubařů a podobně. V práci se vám vyplatí přesnost: bude to období, kdy na sebe budete mít vysoké nároky a ty vás mohou vyšvihnout o něco výš. 

Vědma Helen Stanku se věnuje výkladům a věštbám z run, karet i z magických zrcadel. Výčet služeb a kontakt na ni najdete na jejích webových stránkách.

Vědma Helen Stanku.
Vědma Helen Stanku. | Zdroj: Osobní archiv Helen Stanku